• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Популярні питання

E-mail Печать PDF

-          Я вимушений переселенець із зони АТО. Досяг пенсійного віку і хочу звернутися в органи Пенсійного фонду щодо призначення пенсії. Але в моїй трудовій книжці немає запису про звільнення з роботи. Що робити в такій ситуації? 

-          Можна подати інший документ, який підтверджує факт звільнення. Наприклад, копію чи виписку з наказу про звільнення, довідку підприємства. До того ж варто пам’ятати, що органи ПФ України приймають документи, видані підприємствами та установами, які розміщено на території антитерористичної операції, якщо вони відповідають вимогам чинного законодавства. Якщо ж людина не має змоги подати зазначені вище документи, статус особи, що не працює, може бути надано на підставі особистої заяви пенсіонера. У ній потрібно вказати дату, з якої людина не працює, і пояснити обставини, у зв’язку з якими неможливо було подати оригінал трудової книжки чи внести в неї запис про звільнення. У Пенсійному фонді перевіряють відомості про застраховану особу, після чого надають відповідний статус.


-         
Чи вважають пенсіонера, який перебуває на обліку в центрі зайнятості з виплатою чи без виплати допомоги у зв’язку з безробіттям, таким, що працює?

 

-          Ні, особу, яку зареєстровано як безробітну в службі зайнятості з виплатою чи без виплати допомоги у зв’язку з безробіттям, не вважають такою, що працює.

 

-          Я пенсіонер, інвалід війни ІІІ групи. Чи вираховуватимуть з моєї пенсії 15%, якщо я влаштуюся на роботу?

 

-          Ні, пенсію інвалідам війни ІІІ групи виплачують у повному обсязі незалежно від факту роботи та посади, на якій працюють пенсіонери. Це стосується також інвалідів І та ІІ груп, учасників бойових дій.

 

-          Поясніть мені, за який період беруть заробіток під час нарахування пенсії та чи має значення для таких нарахувань загальний стаж?

 

       -    Для обчислення пенсії за віком ураховують заробітну плату (дохід) за весь період страхового стажу починаючи  з 1 липня 2000 року. Водночас у період до 1 січня 2016 року на бажання пенсіонера або в разі, коли страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менш як 60 місяців, для обчислення пенсії враховують заробітну плату (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, незалежно від перерв, за умови підтвердження первинними документами сум, зазначених у довідці про заробітну плату.

            Розмір пенсії за віком обчислюють як добуток заробітної плати особи та коефіцієнта її страхового стажу. Тобто зазначений розмір пенсії перебуває в прямій залежності від тривалості страхового стажу.

                                             Галина Корнєва – начальник Ізмаїльського

     відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

                                            Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 273 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7938172

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер