• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення ЗВІТ про виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за І півріччя 2017 року

ЗВІТ про виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за І півріччя 2017 року

E-mail Печать PDF

На виконання вимог наказу Головного управління ПФУ в Одеській області № 51 від 16.03.17 р. в управлінні видано наказ № 215 від 21.03.17 р., яким затверджено Антикорупційні заходи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області на 2017 рік.

Згідно затверджених Заходів, управлінням протягом І півріччя 2017 року:

   Здійснено моніторинг норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність управління. Прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління в корупційну чи злочинну діяльність, не встановлено.

   Проведено аналіз діючих нормативно — правових актів щодо передбачення ними порядку врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління,  необхідності у їх перегляді не виявлено.

Здійснено аналіз положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників з метою своєчасного приведення їх у відповідність до змін у антикорупційному законодавстві України та підзаконних актах. Нові положення про структурні підрозділи затверджені наказом управління від 03.04.2017 р. № 6.

Спеціалістами юридичного сектору проведено роботу по перегляду розпорядчих актів щодо передбачення ними порядку та шляхів врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління та внесення пропозицій щодо необхідності їх перегляду, включаючи урегулювання механізмів контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення працівників управління та членів їх сімей, а саме: здійснено перевірку всіх пенсійних справ близьких родичів працівників управління. Протиправних дій та порушень вимог діючого законодавства під час перевірки пенсійних справ не виявлено.

Оперативні перевірки організації та здійснення прийому громадян в управлінні за принципом "таємничих покупців" у І півріччі 2017 р. не здійснювались.

Відео- та аудіо- фіксація під час проведення прийому громадян, із забезпеченням права осіб, які звертаються на прийом, на таємницю особистого та приватного життя в управлінні не запроваджено, у зв’язку з відсутністю фінансування та відповідної техніки (заявка на техніку відправлена до головного управління).

В управлінні введено в експлуатацію  програмне забезпечення роботи в централізованій підсистемі  «Призначення та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України. Впроваджено прийом документів на призначення пенсій зі скануванням оригіналів та їх загрузку до централізованої підсистеми. Це дозволило повністю уникнути підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами управління, які безпосередньо здійснюють прийом громадян. За І півріччя 2017 року прийнято та відскановано документи по 1232 зверненням.

Інформація про стан дотримання антикорупційного законодавства в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області у 2016 році надрукована в газеті «Собеседник Измаила» № 6 від 19.01.2017 р. та розміщена на офіційних веб-сайтах м. Ізмаїла (03.01.2017 р.) та Ізмаїльської РДА (04.01.2017 р.).

Повідомлення громадян, щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників управління, до управління та до Контакт — центру Пенсійного фонду України у І півріччі 2017 року не надходили.

В приміщеннях управління постійно проводиться опитування застрахованих осіб і пенсіонерів міста та району щодо ефективності надання послуг Ізмаїльським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України. З початку 2017 року опитано 86 застрахованих осіб та 102 пенсіонера.

Звіт про виконання Програми Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік розміщено на офіційних веб-сайтах м. Ізмаїла та Ізмаїльської РДА 19.01.2017 р.

   Виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за І квартал 2017 року оприлюднено 13.04.2017р. в соціальній мережі Фейсбук.

На виконання заходу щодо залучення громадськості до обговорення підсумків роботи управління, оцінки виконання покладених функцій, включаючи анкетування, опитування та інші методи комунікації з громадськістю, управлінням протягом І півріччя 2017 року проведено опитування 188 мешканців міста Ізмаїл та Ізмаїльського району, пенсіонерів та застрахованих осіб на тему «Ефективність надання послуг Ізмаїльським об’єднаним управлінням ПФУ Одеської області».

В управлінні розроблено перелік тестових питань  на перевірку знань законодавства України працівниками управління з урахуванням компетенції й функціональних повноважень структурних підрозділів та сфер дії нормативно-правових актів (затверджено наказом управління від 15.06.2017 р. № 15), сформовано управлінський резерв кадрів управління на основі оцінювання потенціалу персоналу, державні службовці управління беруть участь у семінарах – нарадах на базі навчально-методичного центру Пенсійного фонду України (протягом півріччя навчання пройшли 6 працівників управління ).

   Постійно ведеться моніторинг додержання державними службовцями антикорупційного законодавства. Всі   державні службовці управління попереджені про спеціальні обмеження, встановлені Законами України “Про державну службу” та “Про запобігання корупції”, щодо  сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб

  27.04.2017 року проведено навчання з державними службовцями управління щодо основних обмежень та заборон певних видів поведінки державних службовців, встановлених Законом України «Про запобігання корупції». Пам’ятки з  підписами про ознайомлення з обмеженнями та заборонами підшиті до особових справ державних службовців.

З січня по травень управлінням проводилась перевірка фактів подання декларацій суб'єктами декларування, які працюють (працювали) в управлінні та надається допомога працівникам управління у їх заповненні. З початку 2017 року 143 працівника управління  подали електронні декларації. Забезпечено подання декларацій  всіма працівниками управління (26 чол.), які звільнились у 2016 році.

Річний план закупівель на 2017 р. та  додаток до річного плану закупівель на 2017 року (щодо закупівель вартість яких є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель») оприлюднено на електронному торгівельному майданчику «Держзакупівлі. Онлайн» та веб – сайті Головного розпорядника коштів.

Відповідно Закону України «Про публічні закупівлі», у листопаді 2016 року проведено переговорну процедуру закупівлі послуг на 2017 рік щодо виплати та доставки пенсій, допомоги на поховання, інших виплат з дирекцією Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» на суму 4 800 тис.грн. У квітні 2017 р.  проведено переговорну процедуру закупівлі електричної енергії на 2017 рік з ПАТ «Енергопостачальна компанія Одесаобленерго» на суму 235,5 тис.грн.

Контроль за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій здійснюється в управлінні постійно.

  Забезпечено функціонування системи правової освіти працівників управління, технічно – правові навчання проводяться в кожному структурному підрозділі управління щомісячно.

30.01.2017 проведено правове навчання на тему: «Методичні рекомендації щодо складення, подання та оприлюднення декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у 2017 році »;    

27.03.2017 - виробничу нараду на тему: «Антикорупційні заходи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області на 2017 рік”.

27.04.2017 року проведено правове навчання на тему: «Основні обмеження та заборони певних видів поведінки державних службовців, встановлених Законом України «Про запобігання корупції».

28.06.2017 року проведено правове навчання на тему: «Порядок організації закупівель для забезпечення потреб Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області».

Антикорупційні заходи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області  на 2017 рік оприлюднені 30.03.2017 р. в соціальній мережі Фейсбук. 

                                                   Олена Синєволнова - перший заступник начальника

                                                    Ізмаїльського об’єднаного управління

                                                    ПФУ Одеської області

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 449 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22214292

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення ЗВІТ про виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за І півріччя 2017 року