• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Ізмаїльське об’єднане управління Пенсійного фонду України продовжує роз’яснювальну роботу серед страхувальників, щодо заповнення форм звітності з ЄСВ

Ізмаїльське об’єднане управління Пенсійного фонду України продовжує роз’яснювальну роботу серед страхувальників, щодо заповнення форм звітності з ЄСВ

E-mail Печать PDF

Нагадуємо страхувальникам  про необхідність бути обізнаними з новим наказом Міністерства фінансів від 11.04.2016р. №441 „Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

 

     Зокрема, основні питання страхувальників стосуються виправлення помилок у таблиці 6 звітності ”Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам”.

 

    Відділ адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації управління, звертає основну увагу страхувальників на те, що сам порядок виправлення помилок докорінно не змінився. Але деяких змін зазнав розділ V оновленого Порядку №435 щодо виправлення помилок у звіті з ЄСВ, а саме пунктом 3 цього розділу встановлено правила подання звіту з ЄСВ у разі його неподання за періоди до 01.01.2016 року.

 

     Так, якщо страхувальником не подавався Звіт за попередній звітний період (періоди), то у поточному звітному місяці не допускається відображення сум нарахованого ЄСВ застрахованим особам за попередній звітний період (періоди). У такому випадку страхувальник зобов’язаний подати Звіт за поточний звітний період та у разі потреби окремо за попередній період (періоди).

 

    Таблиця 6 залишилася без змін, але графу 20 щодо утримання ЄСВ із заробітку слід заповнювати тільки у разі виправлення помилок, які стосуються утриманого ЄСВ за періоди до 01.01.2016 року, що пов’язано з відміною ставок в частині утримання із застрахованих осіб.

 

     Управління звертає увагу страхувальників про нову редакцію Додатку 2 до Порядку №435, що стосується основних кодів категорій застрахованих осіб. Ці коди не зазнали істотних змін, але було підкориговано назви ряду категорій застрахованих осіб, для мобілізованих працівників та бази нарахування ЄСВ, змінено зміст стовпців, щодо нарахування та утримання ЄСВ. Відтепер вони містять інформацію щодо ставок ЄСВ, які застосовувалися до 31.12.2015 року та з 01.01.2016 року.

 

 

 

Ірина Владі нова – заступник начальника

 

відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем,

 

електронних реєстрів та захисту інформації

 

Ізмаїльського об’єднаного управління

ПФУ Одеської області

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 365 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13833298

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Ізмаїльське об’єднане управління Пенсійного фонду України продовжує роз’яснювальну роботу серед страхувальників, щодо заповнення форм звітності з ЄСВ