• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение В Ізмаїлі провели флешмоб під гаслом «Веб-портал – зручна форма індивідуальних послуг»

В Ізмаїлі провели флешмоб під гаслом «Веб-портал – зручна форма індивідуальних послуг»

E-mail Печать PDF

              10 серпня о 12 годиніакція під гаслом «Веб-портал – зручна форма індивідуальних послуг» стала приємною несподіванкою для працівників та покупців квіткового ринку у м.Ізмаїл. Фахівці Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України розповідали усім зацікавленим про зручність  офіційного  веб-порталу Пенсійного фонду України та залучали до користування дистанційними послугами.

      - За І півріччя 2017 року Ізмаїльським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Одеської області зареєстрован 651 користувач веб-порталу. Портал працює з дотриманням вимог захисту персональних даних, а процедура реєстрації є максимально спрощеною, можлива онлайн-реєстрація за допомогою електронного цифрового підпису .Сучасний електронний сервіс ПФУ дає змогу користувачам, заощаджуючи час, дистанційно отримувати низку послуг. Після реєстрації кожен громадянин має доступ контролювати роботодавця щодо формування правдивої інформації в державному реєстрі застрахованих осіб про набутий страховий стаж, а також надіслати будь-яке звернення та подати заяву  - зазначила начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Кристина  Акобідзе. 

          Працівники управління переконані, що проведення таких акцій сприяє підвищенню обізнаності громадян, а також забезпеченню відкритості роботи органів Пенсійного фонду.

     На завершення зустрічі Ольга Гіржева ,головний спеціаліст  сектору по роботі з персоналом  акцентувала увагу про продовження у другому півріччі підписної компанії на відомчі видання - газету «Пенсійний кур’єр» та журнал «Вісник Пенсійного фонду України».

     Присутнім були роздані інформаційні листівки, буклети та пам’ятки.

 

                    

Людмила Іванова – головний спеціаліст з

організаційно-інформаційної роботи

ІОУПФУ Одеської області

           

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 259 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8188716

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение В Ізмаїлі провели флешмоб під гаслом «Веб-портал – зручна форма індивідуальних послуг»