• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Антикорупційні заходи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області

Антикорупційні заходи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області

E-mail Печать PDF

З метою вжиття заходів щодо усунення корупційних ризиків, запобігання корупційним правопорушенням  в управлінні видано наказ, яким затверджено Антикорупційні заходи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області на 2017 рік.

Згідно затверджених Заходів, управлінням протягом  2017 року:

   Здійснено моніторинг норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність управління. Прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління в корупційну чи злочинну діяльність, не встановлено.

   Проведено аналіз діючих нормативно — правових актів щодо передбачення ними порядку врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління,  необхідності у їх перегляді не виявлено.

Здійснено аналіз положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників з метою своєчасного приведення їх у відповідність до змін у антикорупційному законодавстві України та підзаконних актах.

Спеціалістами юридичного сектору проведено роботу по перегляду розпорядчих актів щодо передбачення ними порядку та шляхів врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління та внесення пропозицій щодо необхідності їх перегляду, включаючи урегулювання механізмів контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення працівників управління та членів їх сімей, а саме: здійснено перевірку всіх пенсійних справ близьких родичів працівників управління. Протиправних дій та порушень вимог діючого законодавства під час перевірки пенсійних справ не виявлено.

Введено в експлуатацію  програмне забезпечення роботи в централізованій підсистемі  «Призначення та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України. Впроваджено прийом документів на призначення пенсій зі скануванням оригіналів та їх загрузку до централізованої підсистеми. Це дозволило повністю уникнути підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами управління, які безпосередньо здійснюють прийом громадян. За 2017 рік прийнято та відскановано документи по 2900 зверненням.

Повідомлення громадян, щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників управління, до управління та до Контакт — центру Пенсійного фонду України у  2017 році не надходили.

В приміщеннях управління постійно проводиться опитування застрахованих осіб і пенсіонерів міста та району щодо ефективності надання послуг Ізмаїльським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України. Протягом  2017 року опитано 1123 застрахованих осіб та пенсіонерів.

В управлінні проведено навчання та тестування державних службовців управління з питань дотримання норм антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу, надані пропозиції щодо управлінського резерву кадрів управління на основі оцінювання потенціалу персоналу. 10 державних службовців управління брали участь у семінарах – нарадах на базі навчально-методичного центру Пенсійного фонду України та головного управління ПФУ в Одеській обл.

   В управлінні  постійно ведеться моніторинг додержання державними службовцями антикорупційного законодавства. Всі   державні службовці управління попереджені про спеціальні обмеження, встановлені Законами України “Про державну службу” та “Про запобігання корупції”, щодо  сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб.

В управлінні проводиться робота щодо перевірки фактів подання декларацій суб'єктами декларування, які працюють (працювали) в управлінні та надається допомога працівникам управління у їх заповненні. Всі працівників управління  подали електронні декларації.

  Всі   державні службовці управління (під підпис) ознайомлені з обмеженням та забороною видів поведінки державних службовців.

Річний план закупівель на 2017 р. та  додаток до річного плану закупівель на 2017 року (щодо закупівель вартість яких є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель») оприлюднено на електронному торгівельному майданчику «Держзакупівлі. Онлайн» та веб – сайті Головного розпорядника коштів.

З початку року  укладено 127 договорів про закупівлю товарів, робіт, послуг, з них 17за результатами проведення допорогових закупівель через електронну систему,  4 зарезультатами проведення відкритих (тендерних) процедур закупівель, 4 за прямими договорами з публікацією звіту в електронній системі.

Контроль за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій здійснюється в управлінні постійно.

  Забезпечено функціонування системи правової освіти працівників управління, технічно – правові навчання проводяться в кожному структурному підрозділі управління щомісячно. 

Завідувач сектору по роботі з персоналом

Міхова Н.І.

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 622 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21316610

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Антикорупційні заходи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області