• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Зустріч на семінарі

Зустріч на семінарі

E-mail Печать PDF

07 березня 2018 року  заступник начальника управління Олена Лещева зустрілася з представниками підприємств, бухгалтерами та підприємцями на семінарі, який проведено в приміщенні Ізмаїльської ОДПІ  Головного управління ДФС в Одеській області.

        Олена Лещева розповіла про Основні положення пенсійної реформи, про зміни у пенсійній сфері із жовтня минулого року, а також поінформувала про призначення пенсії згідно з Законами України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та «Про державну службу». Наголосила присутнім, що з першого січня цього року  підвищено необхідний стаж для призначення пенсії за віком  до 25 років.

       Під час доповіді Олена Лещева докладно надала роз’яснення бухгалтерам щодо правильності складання довідок про заробіток і пільговий характер роботи та про необхідність офіційного працевлаштування та важливості подання достовірних даних про працюючих до Реєстру застрахованих осіб.

       Учасники семінару активно ставили запитання щодо тем виступу та отримали кваліфіковані консультації.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   7 по 14 мая   в Измаиле родились 7 малышей, 4 девочки и 3 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 353 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6004259

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Зустріч на семінарі