• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Звіт про виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об`єднаного управління Пенсійного фонду України одеської області за 1 квартал 2018 року

Звіт про виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об`єднаного управління Пенсійного фонду України одеської області за 1 квартал 2018 року

E-mail Печать PDF

З метою реалізації політики з питань запобігання корупції, профілактики та попередження причин і умов, які сприяють проявам корупції та іншим неправомірним діянням, а також відповідно до закону України «Про запобігання корупції» проводилась відповідна робота.

В управлінні здійснено моніторинг норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність управління. Прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління в корупційну чи злочинну діяльність, не встановлено.

Проведено роботу по перегляду розпорядчих актів щодо передбачення ними порядку та шляхів врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління та внесення пропозицій щодо необхідності їх перегляду, включаючи урегулювання механізмів контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення працівників управління та членів їх сімей, а саме: здійснено перевірку всіх пенсійних справ близьких родичів працівників управління. Протиправних дій та порушень вимог діючого законодавства під час перевірки пенсійних справ не виявлено.

Введено в експлуатацію програмне забезпечення роботи в централізованій підсистемі „Призначення та виплата пенсій” Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України. Впроваджено прийом документів на призначення пенсій зі скануванням оригіналів та їх загрузку до централізованої підсистеми. Це дозволило повністю уникнути підготовки документів про призначення  (перерахунок) пенсій спеціалістами управління, які безпосередньо здійснюють прийом громадян. За І квартал 2018 року прийнято та відскановано документи по 215 зверненням.

Повідомлення громадян, щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників управління, до управління та до Контакт – центру Пенсійного фонду України у І кварталі 2018 року не надходили. На дошці оголошень розміщена інформація про відповідальність за корупційні правопорушення.

Всі державні службовці управління (під підпис) ознайомлені з  обмеженням та забороною видів поведінки державних службовців.

В приміщеннях управління постійно проводиться опитування застрахованих осіб і пенсіонерів міста та району щодо ефективності надання послуг Ізмаїльським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України. Протягом І кварталу 2018 року опитано   296   застрахованих осіб та пенсіонерів. Ведеться моніторинг додержання державними службовцями антикорупційного законодавства. Всі державні службовці управління попереджені про спеціальні обмеження, встановлені Законом України „Про державну службу” та „Про запобігання корупції”, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб.

В управлінні проводиться робота щодо перевірки фактів подання декларацій суб’єктами декларування, які працюють (працювали) в управлінні та надається допомога у їх заповненні, також було проведено роз’яснення між державними службовцями про створення  електронного сервісу – чат-бот „Держслужбовець Тарас”, який допомагає суб’єктам декларування у заповненні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Станом на 28.03.2018 року всі працюючі державні службовці управління подали електронні декларації.

З початку року проведено 3 конкурси на зайняття вакантних посад. Оскаржень рішення конкурсної комісії не надходило.

За  І квартал цього року укладено 32 договори про закупівлю товарів, робіт, послуг, з них 2 за результатами проведення допорогових закупівель через електронну систему.

Контроль за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій здійснюється в управлінні постійно.

Забезпечено функціонування системи правової освіти працівників управління, технічно-правові навчання проводяться в кожному структурному підрозділі управління. 2  державні службовці управління пройшли перевірку знань законодавчих актів та нормативно – правових актів в сфері закупівель шляхом тестування у головному управлінні ПФУ в Одеській області.

                                                                       Головний спеціаліст сектору по роботі з персоналом 

Гурова К. О.

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 196 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21402067

Голосування:

Баннер

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Звіт про виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об`єднаного управління Пенсійного фонду України одеської області за 1 квартал 2018 року