• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение „День відкритих дверей”

„День відкритих дверей”

E-mail Печать PDF

12 квітня 2018 року о 10.00 у приміщенні Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України спеціалістами  управління проведено „День відкритих дверей” для мешканців міста.  Присутнім у кількості 6 чоловік працівники Фонду розповіли про переваги  офіційного працевлаштування, роз’яснили про негативні наслідки тіньової зайнятості та зарплат “у конвертах”, а також про “підводні камені” нелегальної діяльності, наголосили, що діюча солідарна система базується на страхових принципах: розмір пенсії особи залежить від страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено внески.

               Фахівці розповіли, що одним із важливих джерел інформації про пенсійне забезпечення громадян країни є відомче видання Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Увагу присутніх було зосереджено на тому, що наймані працівники у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки та отримання заробітної плати в “конверті” втрачаються соціальні гарантії та пенсії.

 

               Присутні мали змогу ознайомитися з можливостями електронного ресурсу веб-порталу Пенсійного фонду України та одержати  відповіді на поставлені запитання. 

               Проведення  „Днів відкритих дверей” є досить ефективним засобом комунікації з громадськістю, проводяться у Ізмаїльському, Болградському, Ренійському, Кілійському структурних підрозділах управління та переконані: якщо тенденції легалізації найманої праці збережуться, це сприятиме збільшенню надходжень до бюджету Пенсійного фонду, і як результат – можливості для подальшого підвищення пенсійних виплат.

               За перший квартал цього року в управлінні  проведено  8 „Днів відкритих дверей” на якому були присутні 109 осіб.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 257 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8334386

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение „День відкритих дверей”