• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение „День відкритих дверей”

„День відкритих дверей”

E-mail Печать PDF

12 квітня 2018 року о 10.00 у приміщенні Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України спеціалістами  управління проведено „День відкритих дверей” для мешканців міста.  Присутнім у кількості 6 чоловік працівники Фонду розповіли про переваги  офіційного працевлаштування, роз’яснили про негативні наслідки тіньової зайнятості та зарплат “у конвертах”, а також про “підводні камені” нелегальної діяльності, наголосили, що діюча солідарна система базується на страхових принципах: розмір пенсії особи залежить від страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено внески.

               Фахівці розповіли, що одним із важливих джерел інформації про пенсійне забезпечення громадян країни є відомче видання Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Увагу присутніх було зосереджено на тому, що наймані працівники у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки та отримання заробітної плати в “конверті” втрачаються соціальні гарантії та пенсії.

 

               Присутні мали змогу ознайомитися з можливостями електронного ресурсу веб-порталу Пенсійного фонду України та одержати  відповіді на поставлені запитання. 

               Проведення  „Днів відкритих дверей” є досить ефективним засобом комунікації з громадськістю, проводяться у Ізмаїльському, Болградському, Ренійському, Кілійському структурних підрозділах управління та переконані: якщо тенденції легалізації найманої праці збережуться, це сприятиме збільшенню надходжень до бюджету Пенсійного фонду, і як результат – можливості для подальшого підвищення пенсійних виплат.

               За перший квартал цього року в управлінні  проведено  8 „Днів відкритих дверей” на якому були присутні 109 осіб.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 297 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7002682

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение „День відкритих дверей”