• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

«Я МАЮ ПРАВО»

E-mail Печать PDF

 Право громадян на безоплатну правову допомогу закріплено у Конституції України. Однак тривалий час у державі не існувало механізму реалізації цього права. Із прийняттям у 2011 році Закону України «Про безоплатну правову допомогу» було сформовано відповідну нормативно - правову базу та утворено систему надання безоплатної правової допомоги. 

Ізмаїльське об’єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області як орган виконавчої влади має на  меті – підвищити юридичну грамотність українців та підтримувати правову культуру в суспільстві. Правова свідомості громадян, які обслуговуються в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області, забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Спеціалістами Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області в місцях, де здійснюється обслуговування громадян, які звертаються до управління надається інформація про їхні права, що гарантовані їм Конституцією та законами України на пенсійне забезпечення. Вони навчають їх, як ці права захищати.  Дають чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли Ваші права порушують. Доводять, що держава може бути Вашим партнером, і встановлює рівність перед законом для кожного українця. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

            Управління звертає увагу на можливість користування Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Кожен громадянин може  переглядати свій страховий стаж, вчасність та повноту сплати роботодавцем внесків, подати заяву на призначення та перерахунок пенсії, переглядати власну справу, отримати дистанційно консультацію фахівця тощо. Своє звернення до органів Фонду кожен може надіслати через електронну форму у розділі «Комунікації».

      Начальник юридичного відділу

   Олександра Щербина

 

 

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 240 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283793

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер