• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

«Я МАЮ ПРАВО»

E-mail Печать PDF

 Право громадян на безоплатну правову допомогу закріплено у Конституції України. Однак тривалий час у державі не існувало механізму реалізації цього права. Із прийняттям у 2011 році Закону України «Про безоплатну правову допомогу» було сформовано відповідну нормативно - правову базу та утворено систему надання безоплатної правової допомоги. 

Ізмаїльське об’єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області як орган виконавчої влади має на  меті – підвищити юридичну грамотність українців та підтримувати правову культуру в суспільстві. Правова свідомості громадян, які обслуговуються в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області, забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Спеціалістами Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області в місцях, де здійснюється обслуговування громадян, які звертаються до управління надається інформація про їхні права, що гарантовані їм Конституцією та законами України на пенсійне забезпечення. Вони навчають їх, як ці права захищати.  Дають чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли Ваші права порушують. Доводять, що держава може бути Вашим партнером, і встановлює рівність перед законом для кожного українця. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

            Управління звертає увагу на можливість користування Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Кожен громадянин може  переглядати свій страховий стаж, вчасність та повноту сплати роботодавцем внесків, подати заяву на призначення та перерахунок пенсії, переглядати власну справу, отримати дистанційно консультацію фахівця тощо. Своє звернення до органів Фонду кожен може надіслати через електронну форму у розділі «Комунікації».

      Начальник юридичного відділу

   Олександра Щербина

 

 

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 613 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22214749

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер