• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Як зареєструватися на порталі електронних послуг ПФУ

Як зареєструватися на порталі електронних послуг ПФУ

E-mail Печать PDF

 Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, які можуть впливати на пенсійні права громадян, за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua. Кожному громадянину доцільно періодично перевіряти стан своєї пенсійної справи, отримавши відповіді на такі питання: "платить за мене роботодавець кошти до Пенсійного фонду?", "Чи правда відображаються мої персональні дані та враховується моя заробітна плата в органах Пенсійного фонду?", "Який страховий стаж я отримав? » за допомогою веб-порталу зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до фонду. При цьому веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально з дотриманням вимог до захисту персональних даних. Після проходження відповідної процедури реєстрації, громадянам надаються такі можливості:

- отримання інформації про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески із системи персоніфікованого обліку, починаючи з 2000 року (для громадян, які працюють або працювали);

- отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів) - формування запитів на попередню підготовку документів;

- можливість подачі скарг;

- запис на прийом до фахівців Фонду.

Є два способи реєстрації:

I. За заявою:

1) Для цього необхідно особисто відвідати орган ПФУ, написати заяву. Внесені до заяви відомості перевіряються фахівцем Фонду, вносяться в інформаційну систему Пенсійного фонду. Видається розписка про отримання заяви та "реєстраційний код", необхідний для реєстрації на порталі.

2) Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет і вибрати пункт меню "Реєстрація" в закладці "Реєстрація за заявою". Заповнити реєстраційну форму. Логін і пароль бажано вибирати такими, які не містять Ваших справжніх імен і прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних. 3) Після реєстрації на введений Вами електронну адресу прийде лист для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації Ви отримаєте повідомлення веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

II. Онлайн-реєстрація з електронного цифрового підпису (ключем ЕЦП):

Зайти на портал ПФУ в мережі Інтернет. На екранній формі "Вхід" в закладці "За ЕЦП» можна ознайомитися зі списком АЦСК (акредитованих центрів сертифікації ключів), ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ. Якщо у Вас ще немає ЕЦП одного з цих АЦСК, необхідно звернутися в АЦСК і отримати його . Ключ ЕЦП може зберігатися на флешці або на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Для авторизації з ЕЦП з флешки потрібно зайти на портал, вибрати пункт головного меню "Вхід" і виконати перший вхід на портал по ЕЦП (закладка "за ЕЦП»). Електронний цифровий підпис (ключ ЕЦП) міститься і на електронному пенсійному посвідченні. Для авторизації з ЕЦП по електронній пенсійного посвідчення (ЕПП) виберіть пункт головного меню "Вхід" і виконайте перший вхід на портал по ЕПП (закладка "За ЕПП»).

Зареєструватися на веб-порталі потрібно тільки один раз! Надалі доступ до електронних послуг (отримання виписок, перeгляд особистих даних і електронної пенсійної справи, подання звернень, скарг, запис на прийом і т.п.) здійснюється після авторизації на веб-порталі ( "Вхід").                                                        

      Начальник юридичного відділу

   Олександра Щербина

 

 

 

Обновлено 30.05.2018 13:23  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 418 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22215856

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Як зареєструватися на порталі електронних послуг ПФУ