• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Як зареєструватися на порталі електронних послуг ПФУ

Як зареєструватися на порталі електронних послуг ПФУ

E-mail Печать PDF

 Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, які можуть впливати на пенсійні права громадян, за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua. Кожному громадянину доцільно періодично перевіряти стан своєї пенсійної справи, отримавши відповіді на такі питання: "платить за мене роботодавець кошти до Пенсійного фонду?", "Чи правда відображаються мої персональні дані та враховується моя заробітна плата в органах Пенсійного фонду?", "Який страховий стаж я отримав? » за допомогою веб-порталу зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до фонду. При цьому веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально з дотриманням вимог до захисту персональних даних. Після проходження відповідної процедури реєстрації, громадянам надаються такі можливості:

- отримання інформації про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески із системи персоніфікованого обліку, починаючи з 2000 року (для громадян, які працюють або працювали);

- отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів) - формування запитів на попередню підготовку документів;

- можливість подачі скарг;

- запис на прийом до фахівців Фонду.

Є два способи реєстрації:

I. За заявою:

1) Для цього необхідно особисто відвідати орган ПФУ, написати заяву. Внесені до заяви відомості перевіряються фахівцем Фонду, вносяться в інформаційну систему Пенсійного фонду. Видається розписка про отримання заяви та "реєстраційний код", необхідний для реєстрації на порталі.

2) Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет і вибрати пункт меню "Реєстрація" в закладці "Реєстрація за заявою". Заповнити реєстраційну форму. Логін і пароль бажано вибирати такими, які не містять Ваших справжніх імен і прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних. 3) Після реєстрації на введений Вами електронну адресу прийде лист для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації Ви отримаєте повідомлення веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

II. Онлайн-реєстрація з електронного цифрового підпису (ключем ЕЦП):

Зайти на портал ПФУ в мережі Інтернет. На екранній формі "Вхід" в закладці "За ЕЦП» можна ознайомитися зі списком АЦСК (акредитованих центрів сертифікації ключів), ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ. Якщо у Вас ще немає ЕЦП одного з цих АЦСК, необхідно звернутися в АЦСК і отримати його . Ключ ЕЦП може зберігатися на флешці або на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Для авторизації з ЕЦП з флешки потрібно зайти на портал, вибрати пункт головного меню "Вхід" і виконати перший вхід на портал по ЕЦП (закладка "за ЕЦП»). Електронний цифровий підпис (ключ ЕЦП) міститься і на електронному пенсійному посвідченні. Для авторизації з ЕЦП по електронній пенсійного посвідчення (ЕПП) виберіть пункт головного меню "Вхід" і виконайте перший вхід на портал по ЕПП (закладка "За ЕПП»).

Зареєструватися на веб-порталі потрібно тільки один раз! Надалі доступ до електронних послуг (отримання виписок, перeгляд особистих даних і електронної пенсійної справи, подання звернень, скарг, запис на прийом і т.п.) здійснюється після авторизації на веб-порталі ( "Вхід").                                                        

      Начальник юридичного відділу

   Олександра Щербина

 

 

 

Обновлено 30.05.2018 13:23  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 391 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8254124

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Як зареєструватися на порталі електронних послуг ПФУ