• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Легалізація заробітної плати

Легалізація заробітної плати

E-mail Печать PDF

               Ізмаїльським об’єднаним управління Пенсійного фонду України Одеської області постійно проводиться  моніторинг та аналіз страхувальників, які нарахували  заробітну плату  застрахованим особам менш мінімальної.

               З початку року по виявленим ознакам «тінізації» управлінням передано інформацію  по виду діяльності страхувальника (КВЕД) до Ізмаїльської міської ради та Ізмаїльської, Кілійської, Ренійської  РДА, Ізмаїльській об’єднаній Державній податковій інспекції, інспектору відділу ДЗПЗ, управлінням соціального захисту населення у місті та районах по 636 страхувальникам  (найбільше м. Ізмаїл – 258 страхувальника та м. Кілія  - 152 роботодавця).

                На протязі 1 кварталу 2018 року управління прийняло участь у 10 засіданнях комісій з питань заборгованості із заробітної плати та легалізації доходів, на яких заслухано   51 керівника  підприємств та фізичних осіб  - підприємців, які нараховують заробітну  плату менш мінімальної. На засіданнях надані роз’яснення щодо відповідальності керівників за порушення законодавства про працю (штрафні санкції за не нарахування заробітної плати у розмірі мінімальної, неоформленого працівника). Кількість осіб, яким нараховану заробітну плату менше мінімального розміру в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилась на  450 осіб.

З початку року  направлені листи 18 платникам, які не проводили доплату до мінімального розміру; 11 листів платникам, які збільшили  кількості застрахованих осіб з ознакою неповний робочий час та  14 листів  платникам, які збільшили кількість працюючих за договорами ЦПХЗа результатами такої роботи платниками донараховано єдиного   внеску на суму  2,8тис.грн.          

Фахівцями управління надаються пояснення щодо правильність заповнення звіту, якщо керівник працює за сумісництвом та неповний робочий день. Таким страхувальникам надіслано листи  з роз’ясненнями щодо порушення законодавства про працю, надані пояснення щодо  правильність заповнення звітів у разі, якщо керівник працює за сумісництвом або неповний робочий день. Аналіз показав, по підприємствам будівництва 15 керівників та сільського господарства 14 керівників  отримують заробітну плату менш мінімального розміру.

Заступник начальника  фінансово-економічного відділу – заступник головного бухгалтера Світлана Топалова

 

 

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 155 гостей онлайн
Просмотры материалов : 18635070

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Легалізація заробітної плати