• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение В Ізмаїлі провели флешмоб під гаслом « Ні зарплаті у конверті”, „Легальна зарплата - гідна пенсія »

В Ізмаїлі провели флешмоб під гаслом « Ні зарплаті у конверті”, „Легальна зарплата - гідна пенсія »

E-mail Печать PDF

1 червня 2018 року о 12 годиніпрацівниками Ізмаїльського об’єднаного управління в м. Ізмаїлі проведенофлешмоб на підтримку легальної зайнятості та про ризики отримання заробітної плати у “конвертах”  під гаслом «Ні зарплаті у конверті”, „Легальна зарплата - гідна пенсія ». Мета акції - привернути увагу громадськості до проблем нелегальних трудових відносин та “тіньовоїзаробітної плати. 

Флешмобом працівники управління намагались звернути  увагу громадян на проблеми нелегальної зайнятості та її негативні наслідки. Жителів міста проінформували, що одержуючи неофіційну зарплату, людина позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому та соціальних гарантій уже сьогодні. Громадяни мали можливість отримати відповіді на свої запитання щодо страхового стажу і мінімального страхового внеску.

Працівники управління переконані, що проведення таких акцій сприяє підвищенню обізнаності громадян, а також забезпеченню відкритості роботи органів Пенсійного фонду.

Бажаючим були роздані інформаційні листівки, буклети та пам’ятки.

До відома:

На протязі 1 кварталу 2018 року управління прийняло участь у 10 засіданнях комісій з питань заборгованості із заробітної плати та легалізації доходів, на яких заслухано 51 керівника підприємств та фізичних осіб - підприємців, які нараховують заробітну плату менш мінімальної Кількість осіб, яким нараховану заробітну плату менше мінімального розміру в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилась на 450 осіб.           По виявленим ознакам «тінізації» управлінням передано інформацію по виду діяльності страхувальника (КВЕД) до Ізмаїльської міської ради та Ізмаїльської, Кілійської, Ренійської РДА, Ізмаїльській об’єднаній Державній податковій інспекції, інспектору відділу ДЗПЗ, управлінням соціального захисту населення у місті та районах по 636 страхувальникам (найбільше м. Ізмаїл – 258 страхувальника та м. Кілія - 152 роботодавця). 

Начальник управління        І.О.Надоленко

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 302 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8334362

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение В Ізмаїлі провели флешмоб під гаслом « Ні зарплаті у конверті”, „Легальна зарплата - гідна пенсія »