• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення В Ізмаїлі провели флешмоб під гаслом « Ні зарплаті у конверті”, „Легальна зарплата - гідна пенсія »

В Ізмаїлі провели флешмоб під гаслом « Ні зарплаті у конверті”, „Легальна зарплата - гідна пенсія »

E-mail Печать PDF

1 червня 2018 року о 12 годиніпрацівниками Ізмаїльського об’єднаного управління в м. Ізмаїлі проведенофлешмоб на підтримку легальної зайнятості та про ризики отримання заробітної плати у “конвертах”  під гаслом «Ні зарплаті у конверті”, „Легальна зарплата - гідна пенсія ». Мета акції - привернути увагу громадськості до проблем нелегальних трудових відносин та “тіньовоїзаробітної плати. 

Флешмобом працівники управління намагались звернути  увагу громадян на проблеми нелегальної зайнятості та її негативні наслідки. Жителів міста проінформували, що одержуючи неофіційну зарплату, людина позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому та соціальних гарантій уже сьогодні. Громадяни мали можливість отримати відповіді на свої запитання щодо страхового стажу і мінімального страхового внеску.

Працівники управління переконані, що проведення таких акцій сприяє підвищенню обізнаності громадян, а також забезпеченню відкритості роботи органів Пенсійного фонду.

Бажаючим були роздані інформаційні листівки, буклети та пам’ятки.

До відома:

На протязі 1 кварталу 2018 року управління прийняло участь у 10 засіданнях комісій з питань заборгованості із заробітної плати та легалізації доходів, на яких заслухано 51 керівника підприємств та фізичних осіб - підприємців, які нараховують заробітну плату менш мінімальної Кількість осіб, яким нараховану заробітну плату менше мінімального розміру в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилась на 450 осіб.           По виявленим ознакам «тінізації» управлінням передано інформацію по виду діяльності страхувальника (КВЕД) до Ізмаїльської міської ради та Ізмаїльської, Кілійської, Ренійської РДА, Ізмаїльській об’єднаній Державній податковій інспекції, інспектору відділу ДЗПЗ, управлінням соціального захисту населення у місті та районах по 636 страхувальникам (найбільше м. Ізмаїл – 258 страхувальника та м. Кілія - 152 роботодавця). 

Начальник управління        І.О.Надоленко

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 380 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13850824

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення В Ізмаїлі провели флешмоб під гаслом « Ні зарплаті у конверті”, „Легальна зарплата - гідна пенсія »