• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Зустріч з представниками ветеранських організацій Ізмаїльського району.

Зустріч з представниками ветеранських організацій Ізмаїльського району.

E-mail Печать PDF

8 червня 2018 року  о 10-ій годині  в приміщенні Ізмаїльської РДА відбулася зустріч начальника Ізмаїльського відділу обслуговування громадян Ізмаїльського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Наталії Пасічник  з представниками ветеранських організацій  Ізмаїльського району.

           На зустрічі присутні заслухали та обговорили інформацію щодо підвищення розмірів пенсійних виплат у 2018 році шляхом проведення перерахунків відповідно до законодавчих змін, обговорили питання щодо новації перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам без додаткового звернення з 1 квітня поточного року.,

          В ході зустрічі  Наталія  Пасічник дала роз’яснення  Закону, в якому вперше передбачено, що з 1 квітня кожного року Пенсійний фонд України без додаткового звернення особи буде проводити перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам.

          Підбиваючи підсумки Наталія Пасічник розповіла  про переваги користуванням  веб-порталом електронних послуг, зареєструвавшись на якому дає змогу здійснювати контроль за повнотою та достовірністю персональних даних, відслідковувати стан персоніфікованої картки, правильність і повноту інформації, яку подає роботодавець, ознайомитись із розміром та складовими своєї пенсії, а також надала вичерпні та кваліфіковані відповіді на запитання присутніх та телефони «гарячої лінії» управління, за якими можна отримати консультації дистанційно.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 266 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283848

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Зустріч з представниками ветеранських організацій Ізмаїльського району.