• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Зустріч з представниками ветеранських організацій Ізмаїльського району.

Зустріч з представниками ветеранських організацій Ізмаїльського району.

E-mail Печать PDF

8 червня 2018 року  о 10-ій годині  в приміщенні Ізмаїльської РДА відбулася зустріч начальника Ізмаїльського відділу обслуговування громадян Ізмаїльського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Наталії Пасічник  з представниками ветеранських організацій  Ізмаїльського району.

           На зустрічі присутні заслухали та обговорили інформацію щодо підвищення розмірів пенсійних виплат у 2018 році шляхом проведення перерахунків відповідно до законодавчих змін, обговорили питання щодо новації перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам без додаткового звернення з 1 квітня поточного року.,

          В ході зустрічі  Наталія  Пасічник дала роз’яснення  Закону, в якому вперше передбачено, що з 1 квітня кожного року Пенсійний фонд України без додаткового звернення особи буде проводити перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам.

          Підбиваючи підсумки Наталія Пасічник розповіла  про переваги користуванням  веб-порталом електронних послуг, зареєструвавшись на якому дає змогу здійснювати контроль за повнотою та достовірністю персональних даних, відслідковувати стан персоніфікованої картки, правильність і повноту інформації, яку подає роботодавець, ознайомитись із розміром та складовими своєї пенсії, а також надала вичерпні та кваліфіковані відповіді на запитання присутніх та телефони «гарячої лінії» управління, за якими можна отримати консультації дистанційно.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  10 по 17  декабря  в Измаиле родились 9 малышей, 6 девочек и 3  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 306 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7052649

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Зустріч з представниками ветеранських організацій Ізмаїльського району.