• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Тривають уроки в „Школі майбутнього пенсіонера”

Тривають уроки в „Школі майбутнього пенсіонера”

E-mail Печать PDF

                   20  липня 2018 року з 10-ої до 11-ої години в приміщенні Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Галина Корнєва провела заняття«Школи майбутнього пенсіонера» у присутності 6 осіб – мешканців м. Ізмаїл. 

           На занятті Галина Корнєва розповіла про право виходу на пенсію, показники від яких залежить розмір пенсії, підготовку необхідних документів для призначення пенсій. Також пояснила, що пенсія залежить від трьох показників: зарплати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії.  Акцентувала увагу, що  з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають тільки ті особи, в яких страховий стаж не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися, щороку на один рік.

            Також під час заняття присутні дізнались про зручності веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, зокрема, про спрощену процедуру реєстрації на веб-порталі, про можливість дистанційно контролювати зарахування свого страхового стажу, нараховану заробітну плату, пенсію, написати заяву чи скаргу, записатись на прийом до спеціалістів.

   На закінчення заняття  присутнім роздали інформаційні буклети, примірники газети „Пенсійний кур’єр” та надали консультації щодо пенсійного забезпечення, ознайомили їх з телефонами «гарячої лінії» управління, за якими можна отримати консультації дистанційно.

 

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 227 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7018586

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Тривають уроки в „Школі майбутнього пенсіонера”