• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Тривають уроки в „Школі майбутнього пенсіонера”

Тривають уроки в „Школі майбутнього пенсіонера”

E-mail Печать PDF

                   20  липня 2018 року з 10-ої до 11-ої години в приміщенні Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Галина Корнєва провела заняття«Школи майбутнього пенсіонера» у присутності 6 осіб – мешканців м. Ізмаїл. 

           На занятті Галина Корнєва розповіла про право виходу на пенсію, показники від яких залежить розмір пенсії, підготовку необхідних документів для призначення пенсій. Також пояснила, що пенсія залежить від трьох показників: зарплати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії.  Акцентувала увагу, що  з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають тільки ті особи, в яких страховий стаж не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися, щороку на один рік.

            Також під час заняття присутні дізнались про зручності веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, зокрема, про спрощену процедуру реєстрації на веб-порталі, про можливість дистанційно контролювати зарахування свого страхового стажу, нараховану заробітну плату, пенсію, написати заяву чи скаргу, записатись на прийом до спеціалістів.

   На закінчення заняття  присутнім роздали інформаційні буклети, примірники газети „Пенсійний кур’єр” та надали консультації щодо пенсійного забезпечення, ознайомили їх з телефонами «гарячої лінії» управління, за якими можна отримати консультації дистанційно.

 

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 258 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283812

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Тривають уроки в „Школі майбутнього пенсіонера”