• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение «День інформування» проведено в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області

«День інформування» проведено в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області

E-mail Печать PDF

         14 вересня 2018 року о 15 годині  у приміщенні Ізмаїльського об’єднаного управлінні Пенсійного фонду України Одеської області для молоді було проведено “День інформування”, на тему: “ Інформування застрахованих осіб щодо наслідків несплати ЄСВ, відповідно неврахування періодів роботи до страхового стажу. Умови надання довідок ОК -5 і ОК – 7 . Переваги  отримання інформації при реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду України. Інформування про запровадження сервісів,  шляхом відправлення СМС повідомлення”.

           Олена Синєволнова – перший заступник начальника управління надала молоді роз’яснення про основні напрямки пенсійної реформи та умови добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні, про можливість перегляду зареєстрованими на Веб-порталі користувачами персональних даних щодо сум нарахованої заробітної плати, сплачених страхових внесків та тривалості зарахованого стажу; замовлення та отримання потрібних документів  онлайн, достовірність яких підтверджується QR-кодом;

          Присутнім розповіли про функціонування  веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, з допомогою якого можна дистанційно отримати інформацію щодо своїх персональних даних, які містяться в системі персоніфікованого обліку, про отримання даних по страховому  стажу через СМС-повідомлення, а також, що необхідно знати для одержання доступу до інших онлайн-послуг.

          Кожен відвідувач отримав  кваліфіковані відповіді на свої питання, у тому числі стосовно розміру страхового стажу для призначення пенсії.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С 8 по 15 июля в Измаиле родились 6 малышей, 2  девочки и 4  мальчика  (из них 1 двойня)

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 192 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8504370

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение «День інформування» проведено в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області