• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Наближається реорганізація Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області. Чи будуть зміни на краще?

Наближається реорганізація Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області. Чи будуть зміни на краще?

E-mail Печать PDF

         Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2018 року за № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» передбачено реорганізацію територіальних органів Пенсійного Фонду України, в тому числі Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області до складу якого входять чотири структурні підрозділи – Ізмаїльський, Болградський, Кілійський та Ренійський. Ці перетворення зумовлені необхідністю змінити на краще ситуацію з обслуговуванням громадян.

          На базі структурних підрозділів  Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області будуть створені Сервісні центри, де право на отримання пенсійних послуг обмежено не буде. Підрозділи Фонду будуть функціонувати за тими ж адресами, як сервісні центри. Створено портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua). У своєму особистому кабінеті можна отримати   15 пенсійних послуг. Наприклад, застрахована особа може дізнатися про свій страховий стаж, а пенсіонер – побачити розмір пенсії та як її обчислено. 

           З липня поточного року запроваджено новий сервіс щомісячного отримання СМС з інформацією про зарахування певного місяця роботи до страхового стажу та про сплату/несплату роботодавцем єдиного соцвнеску,  за допомогою QR-коду через веб-портал можна отримати форму ОК-5, довідку про розмір пенсії тощо. Щоб стати користувачем цього ресурсу, треба звернутися до найближчого відділення Пенсійного фонду і написати заяву. Без цієї процедури можна обійтися, якщо є електронний цифровий підпис (ЕЦП). 

         При цьому подати заяву щодо призначення, поновлення пенсії чи про переведення її виплати за новим місцем проживання можна тільки за умови особистого звернення до сервісних центрів пенсійного фонду. Але в разі запровадження електронної трудової книжки та сервісів ідентифікації, і ці пенсійні питання можна буде вирішити дистанційно

 Начальник управління - голова ліквідаційної комісії з припинення

Ірина Надоленко

Обновлено 19.09.2018 15:58  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 230 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13738661

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Наближається реорганізація Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області. Чи будуть зміни на краще?