• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Наближається реорганізація Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області. Чи будуть зміни на краще?

Наближається реорганізація Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області. Чи будуть зміни на краще?

E-mail Печать PDF

         Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2018 року за № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» передбачено реорганізацію територіальних органів Пенсійного Фонду України, в тому числі Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області до складу якого входять чотири структурні підрозділи – Ізмаїльський, Болградський, Кілійський та Ренійський. Ці перетворення зумовлені необхідністю змінити на краще ситуацію з обслуговуванням громадян.

          На базі структурних підрозділів  Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області будуть створені Сервісні центри, де право на отримання пенсійних послуг обмежено не буде. Підрозділи Фонду будуть функціонувати за тими ж адресами, як сервісні центри. Створено портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua). У своєму особистому кабінеті можна отримати   15 пенсійних послуг. Наприклад, застрахована особа може дізнатися про свій страховий стаж, а пенсіонер – побачити розмір пенсії та як її обчислено. 

           З липня поточного року запроваджено новий сервіс щомісячного отримання СМС з інформацією про зарахування певного місяця роботи до страхового стажу та про сплату/несплату роботодавцем єдиного соцвнеску,  за допомогою QR-коду через веб-портал можна отримати форму ОК-5, довідку про розмір пенсії тощо. Щоб стати користувачем цього ресурсу, треба звернутися до найближчого відділення Пенсійного фонду і написати заяву. Без цієї процедури можна обійтися, якщо є електронний цифровий підпис (ЕЦП). 

         При цьому подати заяву щодо призначення, поновлення пенсії чи про переведення її виплати за новим місцем проживання можна тільки за умови особистого звернення до сервісних центрів пенсійного фонду. Але в разі запровадження електронної трудової книжки та сервісів ідентифікації, і ці пенсійні питання можна буде вирішити дистанційно

 Начальник управління - голова ліквідаційної комісії з припинення

Ірина Надоленко

Обновлено 19.09.2018 15:58  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 260 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283821

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Наближається реорганізація Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області. Чи будуть зміни на краще?