• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Семінар у Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості

Семінар у Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості

E-mail Печать PDF

На початку грудня Світлана Соломатова – головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області представила інформацію щодо електронних сервісів Пенсійного фонду на семінарі для безробітних організованому Ізмаїльським міськрайонним центром зайнятості.

               У своєму виступі про технічні можливості веб-порталу Світлана Соломатова наголосила, що спектр послуг цього електронного ресурсу – від отримання інформації з питань пенсійного забезпечення до ознайомлення з даними реєстру застрахованих осіб. Йшлося, зокрема, про те, що всі користувачі веб-порталу в режимі он-лайн можуть безоплатно з мінімальною витратою часу і сил одержувати інформацію про нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески, а також постійно контролювати дані, що впливають на розмір теперішньої або майбутньої пенсії. Також повідомила, що особи, зареєстровані на веб-порталі мають змогу замовити відповідні послуги СМС-інформування, отримати довідки з QR-кодом, які згідно з чинним законодавством є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі Фонду.

              Довідково: на семінарі були присутні 35 безробітних, вони отримали інформаційно-роз‘яснювальні матеріали по темі та зразки заяв для реєстрації на ВЕБ-порталі.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 197 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13746923

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Семінар у Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості