• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Право на достроковий вихід на пенсію

Право на достроковий вихід на пенсію

E-mail Печать PDF

З нагоди Дня Збройних Сил України про окремі питання пенсійного забезпечення осіб, які приймали участь в антитерористичній операції. 

                Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” учасники антитерористичної операції мають право на дострокове призначення пенсії за віком.

Насамперед це військовослужбовці, особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які брали участь в антитерористичній операції в районах її проведення; дружини (чоловіки), якщо вони не взяли повторний шлюб, і батьки військовослужбовців, які померли (загинули) у період проходження військової служби (виконання службових обов’язків) чи після звільнення із служби, але внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих при виконанні обов’язків військової служби (службових обов’язків), захворювання, пов’язаного з безпосередньою участю в антитерористичній операції в районах її проведення; особи, які у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО в період її проведення, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених до Законів України військових формувань та правоохоронних органів, яким надано статус бойових дій чи інваліда війни відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Зазначеній категорії осіб пенсії за віком призначаються після досягнення чоловіками 55 років, жінками — 50 років та за наявності 25 років страхового стажу у чоловіків та 20 років страхового стажу у жінок .

Для того щоб скористатися правом дострокового виходу на пенсію необхідно звернутися з відповідною заявою до територіального управління Пенсійного фонду України та надати: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру, трудову книжку, військовий квиток та інші документи про стаж роботи (навчання), посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни, члена сім’ї загиблого), копії документів про безпосередню участь особи в антитерористичній операції.

Слід зазначити, що у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 1 грудня 2018 року проведено відповідний перерахунок пенсій і на сьогодні мінімальний розмір пенсії становить: в учасників бойових дій — 2440,35 грн; в осіб, яким встановлено статус інвалідів війни 1 групи — 4215,15 грн, інвалідів війни ІІ групи — 3771,45 грн; інвалідів війни ІІІ групи — 3327,75 грн.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 276 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8347200

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Право на достроковий вихід на пенсію