• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Звіт щодо виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області

Звіт щодо виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області

E-mail Печать PDF

З метою вжиття заходів щодо усунення та запобігання порушень, виявлених за результатами перевірки з питань запобігання корупції, в управлінні затверджено Антикорупційні заходи.

Здійснено моніторинг норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність управління. Прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління в корупційну чи злочинну діяльність, не встановлено.

Проведено аналіз діючих нормативно-правових актів щодо передбачення ними порядку врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління, необхідності у їх перегляді не виявлено.

Проведено роботу по перегляду розпорядчих актів щодо передбачення ними порядку та шляхів врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління та внесення пропозицій щодо необхідності їх перегляду, включаючи урегулювання механізмів контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення працівників управління та членів їх сімей, а саме: здійснено перевірку всіх пенсійних справ близьких родичів працівників управління. Протиправних дій та порушень вимог діючого законодавства під час перевірки пенсійних справ не виявлено.

Введено в експлуатацію програмне забезпечення роботи в централізованій підсистемі „Призначення та виплата пенсій” Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України. Впроваджено прийом документів на призначення пенсій зі скануванням оригіналів та їх загрузку до централізованої підсистеми. Це дозволило повністю уникнути підготовки документів про призначення  (перерахунок) пенсій спеціалістами управління, які безпосередньо здійснюють прийом громадян.

Повідомлення громадян щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників управління до управління та до Контакт – центру Пенсійного фонду України за  2018 рік не надходили.

В приміщеннях управління постійно проводиться опитування застрахованих осіб і пенсіонерів міста та району щодо ефективності надання послуг Ізмаїльським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України. Протягом 2018 року опитано 2104 осіб.

В управлінні постійно ведеться моніторинг додержання державними службовцями антикорупційного законодавства. Всі державні службовці управління попереджені про спеціальні обмеження, встановлені Законом України „Про державну службу” та „Про запобігання корупції”, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб.

В управлінні проводиться робота щодо перевірки фактів подання декларацій суб’єктами декларування, які працювали в управлінні. Станом на 28.12.2018 року дев’ятнадцять звільнених працівників за 2018 рік вчасно подали електронні декларації.

Всі державні службовці управління (під підпис) ознайомлені з  обмеженням та забороною видів поведінки державних службовців.

За 2018 рік було проведено 8 конкурсів. Під час перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативних актів щодо проведення конкурсів порушень не виявлено.

План закупівель на  2018 рік та додаток до плану закупівель за 2018 рік (щодо закупівель, вартість яких є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону України „Про здійснення державних закупівель”) оприлюднено на електронному торговельному майданчику „Держзакупівлі Онлайн”.

За 2018 рік укладено 118 договорів про закупівлю товарів, робіт, послуг, з них 11 за результатами проведення допорогових закупівель (завершених) через електронну систему.

Контроль за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій здійснюється в управлінні постійно.

Забезпечено функціонування системи правової освіти працівників управління, технічно-правові навчання проводяться в кожному структурному підрозділі управління щомісячно.

Головний спеціаліст сектору по роботі з персоналом                                                                                                     Тудоран В.М.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 385 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8188788

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Звіт щодо виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області