• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

E-mail Печать PDF

(на допомогу в роз’яснювальній роботі) 

            27 грудня 2018 року Кабінетом Міністрів України  прийнято постанову №1176  “Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі”, якою запроваджено механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.

            Відповідно до постанови механізм запровадження надання субсидій у грошовій формі буде проходити в три етапи. Перший етап поширюватиметься на тих громадян, які будуть звертатися за субсидією з новим пакетом документів. На другому етапі до монетизації повинні бути залучені громадяни, яким буде призначено субсидію на неопалювальний період 2019 року. На третьому етапі очікується повний перехід на надання субсидій у грошовій формі.

            Таким чином їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання енергоносіїв кошти.

            Вже починаючи  з 1  березня  поточного року відповідно до ухваленого  шостого лютого рішення Уряду  розрахунки за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою.

            Переліки всіх осіб, яким виплачуються субсидії, формують органи соціального захисту населення.  Кожному одержувачу субсидій, якому призначено допомогу  “Укрпошта” доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії для оплати комунальних послуг.

            Особам, які одержують пенсії, виплата житлових субсидій здійснюватиметься через  Пенсійний фонд України одночасно з виплатою пенсій. Кошти будуть перераховуватися на рахунки пенсіонерів в банківських установах або на рахунки підрозділів АТ «Укрпошта» для  подальшої доставки пенсії та субсидії. При цьому банківські установи проінформують своїх клієнтів про надходження коштів. Отже, виплата пенсій та субсидій пенсіонерам буде проводитись синхронно з 4 по 25 числа кожного місяця.

            Тим громадянам, які ще не на пенсії, субсидія перераховуватиметься грошовим переказом “Ощадбанком” через платіжну систему “Система термінових переказів ”Швидка копійка” або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ “Ощадбанк”.  Для цього необхідно звернутись до найближчого відділення “Ощадбанку” та подати паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного  номера.

            Слід зазначити, що право на отримання субсидії має кожна українська родина або окрема особа, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу.

Олена Лещева – заступник начальника Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 381 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8188786

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Щодо нових умов виплати субсидій