• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Зустріч в трудовому колективі

Зустріч в трудовому колективі

E-mail Печать PDF

В рамках інформаційної кампанії  по ознайомленню громадськості із пенсійним законодавством 19.02.2019 року  о 9.00 годині за участю начальника Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості Володимира Довгаля, спеціалістів центру зайнятості та начальника відділу обслуговування громадян Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталії Пасічник  проведено зустріч з трудовим колективом  Ізмаїльського морського торговельного порту.

                Зустріч з представниками трудового колективу у кількості 43 осіб було організовано у приміщенні будинку культури Ізмаїльського морського торговельного порту.

                 Під час виступу Наталія Пасічник ознайомила присутніх із змінами у законодавстві, які набули чинності з 01 січня 2019 року та про етапи перерахунку пенсії протягом 2019 року, зокрема з 1 березня поточного року. Особливу увагу фахівець  приділила проблемним питанням, а саме  призначення пільгових пенсій. Розповіла про умови призначення та перерахунку пенсій, про порядок обчислення заробітної плати для призначення пенсій, оформлення документів та про вік виходу на пенсію.

Під час заходу звернула увагу щодо можливості громадян доступу до їх особистих персональних даних через веб-портал Пенсійного фонду та сервісу СМС-інформування. Поінформувала, які саме послуги надаються за допомогою відповідних сервісів як застрахованим особам, так і пенсіонерам.

                   На закінчення доповіді  Наталія Пасічник дала роз’яснення  щодо монетизації субсидій, відповідно до якого розрахунки за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою вже починаючи з березня та поінформувала присутніх, як відбудеться виплата пенсіонерам житлових субсидій.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 363 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13935158

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Зустріч в трудовому колективі