• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Общественные организации Жизнь общественных организаций ПРЕДСТАВНИКИ МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В ГОСТЯХ У ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

ПРЕДСТАВНИКИ МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В ГОСТЯХ У ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

E-mail Печать PDF

В рамках свого дводенного візиту 09.09.2016 р Ізмаїльську організацію ТЧХ відвідали Голова Офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста в м. Одеса - Маттіас Вайнрайх і Асистент Голови Офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста в м. Одеса - Анастасія Марчук.

В ході конструктивного діалогу відбувся обмін думками з питань, пов'язаних з роботою МКЧХ в Україні, основними напрямками діяльності якого є відвідування затриманих, відновлення сімейних зв'язків, турбота про загиблих, мінна небезпека, забезпечення дотримання Міжнародного гуманітарного права, співпрацю з Товариством Червоного Хреста України, тощо.

Настільки висока делегація, яка в перший раз відвідала Ізмаїльську організацію Товариства Червоного Хреста, поцікавилася роботою Ізмаїльських червонохрестівців в сучасних умовах, ознайомилися з наявною матеріально-технічною базою.

Голова Ізмаїльської організації ТЧХ - Галина Семенівна Димова, модератор Одеської обласної організації ТЧХУ - Лариса Степанівна Тітовець розповіли про підготовку до майбутніх заходів, присвячених Всесвітньому Дню Першої допомоги, про залучення до рекомендацій Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, які організація може, завдяки інтелектуальному потенціалу, приймати до відома англійською мовою, про роботу з внутрішньо-переміщеними особами, в тому числі за Програмою Червоного Хреста Данії.

Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста високо оцінили рівень роботи прес-служби, її публікації на сайті Виконкому Ізмаїльської міської ради, а також роботу в умовах недавньої Надзвичайної ситуації, в тому числі з профілактики гострої кишкової інфекції.

Ізмаїльська організація ТЧХ змогла впоратися власними силами, завдяки підтримці з боку Виконкому Ізмаїльської міської ради, особисто Міського голови, оскільки в рамках Програми, для маломобільних підопічних була надана питна вода, яка була доставлена ​​Управлінням праці та соціального захисту населення в перші ж дні виниклої ситуації. Завдяки торгової роздрібної мережі «Корона» вода була надана для ​​наших співгромадян із зони АТО.

Проведений діалог був сповнений конструктивізму, пройшов у дружній атмосфері, на закінчення свого візиту, колеги з МКЧХ, розповіли про свої враження від міста, який їм дуже сподобався своєю доглянутістю і чистотою. 

Прес-служба Ізмаїльської організації

Товариства Червоного Хреста

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  15 по 22 октября в Измаиле родились 13 малышей, 4  девочки и 9  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 179 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7043946

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Общественные организации Жизнь общественных организаций ПРЕДСТАВНИКИ МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В ГОСТЯХ У ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА