• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Общественные организации Жизнь общественных организаций ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ ТА ПРЕЗИДІЇ ПРАВЛІННЯ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ ТА ПРЕЗИДІЇ ПРАВЛІННЯ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

E-mail Печать PDF

В першій декаді жовтня 2016 р. відбулося виїзне засідання Правління та Президії Правління місцевого відділення Червоного Хреста в первинній організації ЧХ Ізмаїльської міської центральної лікарні. Воно було присвячене знайомству з новою редакцією Статуту ТЧХУ, затвердженому на ХХI З’їзді Товариства – 20.04.2016 р., в якому містяться відомості стосовно Правового статусу Товариства, його національного і міжнародного характеру, структури, місцевих осередків та відокремлених підрозділів, головних завдань та напрямів діяльності, положення щодо прав та обов’язків членів керівних органів, міжнародної діяльності.

До порядку денного також були включені питання знайомства з Кодексом поведінки співробітника та волонтера ТЧХУ, з типовим Положенням про первинну організацію ТЧХУ, з рекомендаціями Національного Комітету ТЧХУ щодо питань висвітлення діяльності ЧХ в ЗМІ, з новим Положенням Одеської обласної організації ТЧХУ.

Ключовим стало питання обговорення та прийняття Положення Ізмаїльської організації ТЧХ, в якому зокрема підкреслене, що як юридична особа зі статусом місцевого осередку, Ізмаїльська ОТЧХ є складовою неподільною частиною Товариства, діяльність якої розповсюджується на всю територію м. Ізмаїл, Одеської області та регламентується Конституцією України, нормами міжнародного гуманітарного права, чинним законодавством України, чинним Статутом Товариства та основоположним принципам Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, якими є Гуманність, Неупередженість, Нейтральність, Незалежність, Добровільність, Єдність та Універсальність.

У стосунках с органами державної влади організація зберігає автономність, що дозволяє їй постійно здійснювати свою діяльність згідно з основоположними принципами Міжнародного Руху. За своєю структурою організація відповідає адміністративно-територіальній ознаці та поділу.

В порядку денному окремо було виділене питання щодо створення Загону швидкого реагування ТЧХУ в м. Ізмаїл. Як відомо це питання є вкрай важливим для ТЧХУ в зв’язку з загальною ситуацією. Кожна регіональна організація ЧХ вже створила власні загони. Одеська ООТЧХУ після створення власного загону волонтерів, розпочала роботу щодо формування місцевих загонів швидкого реагування.

Важливим було питання про введення до складу Правління  керівників установ та голів первинних організацій ЧХ за посадою тих установ, які є стратегічними партнерами ТЧХУ. Йшлося насамперед про медичні та соціальні заклади, ДСНС, тощо. Таким чином до Правління були введені Головний лікар ІМЦЛ – Любіцин О.Ю., Начальник УТіСЗН – Рудак А.В.,  Начальник Ізмаїльського ГУ ДСНС – підполковник цивільного захисту - Плешу О.М.

Після Правління відбулося виїзне засідання Президії Правління місцевого відділення Червоного Хреста в первинній організації ЧХ Ізмаїльської міської центральної лікарні, на якому були розглянути питання підсумків роботи організації за 9 місяців, зокрема з навчання населення навичкам надання першої допомоги. Йшлося також про підготовку до 100-літття Звитяги Плавучих шпиталів ЧХ на Дунаї в м. Ізмаїл .

Як відмітив Головний лікар  ІМЦЛ – Любіцин О.Ю.,  Червоний Хрест в м. Ізмаїл веде кропітку роботу, яка по суті задовго до початку реформи в медичній галузі, почала формування майбутніх парамедиків. Відзиви тих слухачів, з якими вдалось поспілкуватися є дуже позитивними. Можливість використання сучасних муляжів дозволяє ретельно проробити всі елементи серцево-легеневої реанімації, що є в край необхідним.

В свою чергу, Голова Ізмаїльської організації Товариства Червоного Хреста – Дімова Г.С. подякувала за теплі слова та поздоровила присутніх в залі лікарів ІЦМЛ, а в їх лиці – усіх лікарів міста, з Міжнародним днем лікаря, побажав їм міцного здоровя та наснаги в такому нелегкому, але такому благородному труді. 

Прес-служба

Ізмаїльської організації Товариства Червоного Хреста

Обновлено 12.10.2016 15:57  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С 17 по 24 сентября в Измаиле родились 10 малышей, 4  девочки и 6  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 226 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6743486

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Общественные организации Жизнь общественных организаций ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ ТА ПРЕЗИДІЇ ПРАВЛІННЯ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА