• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Общественные организации Жизнь общественных организаций 1 декабря – Международный день борьбы с ВИЧ/СПИДом

1 декабря – Международный день борьбы с ВИЧ/СПИДом

E-mail Печать PDF

Профілактика ВІЛ/СНІДу та туберкульозу

на заняттях з навчання навичкам першої допомоги

на курсах Ізмаїльської організації Товариства Червоного Хреста 

З 24 липня 2014 р. - дня відкриття Курсів ЧХ по навчанню населення навичкам першої допомоги в м. Ізмаїл, організація багато зробила задля інформування громад міста, району та Придунав’я, щодо важливості оволодіння базовими знаннями по спасінню життя людини до приїзду фахівців та надання відповідних знань. 

За цей період біля 1 000 осіб були охоплені різноманітним навчанням: від 12-годинних та 6-годинних програм, які закінчили з отриманням сертифікатів та довідок - 261 особа, без отримання довідок – 460 осіб, до оволодіння деякими елементами таких знань в різноманітних бліц-програмах, які проводились на виїзді в первинних організаціях, трудових колективах, освітніх закладах та заходах в рамках оголошення Режиму підвищеної готовності в Одеській області.

В рамках Програми курсів в розділі «Зупинка кровотечі» приділяється першочергова увага питанню забезпечення безпеки від інфікування соціально-небезпечними хворобами: ВІЛ-інфекцією/СНІДом, туберкульозом, тощо. Слухачі отримують інформацію про такі хвороби з порадами щодо особистої безпеки.

Оскільки ця небезпека пов’язана насамперед з невідомістю, яка криїться в кожній неочікуваній зустрічі з незнайомою непритомною особою, яка потребує невідкладної допомоги, але може також бути носієм ВІЛ-інфекції/СНІДу, слухачі курсів повинні дбати про особисту безпеку у відповідності до алгоритму захисту при наданні допомоги при кровотечі.

 Ці знання стають в нагоді і актуальні також і при наданні допомоги при відкритих переломах, які теж супроводжуються кровотечами різної інтенсивності. Без одноразових гумових рукавичок зупинку кровотечі не рекомендується проводити, ось чому інструктори просять усіх своїх слухачів, після закінчення курсів, завжди носити їх з собою. 

При проведенні серцево-легеневої реанімації, зокрема при вдуванні струї  повітря через ротовий витвір є можливість стикнутися з пораненнями щелепи, різних ділянок обличчя, тощо, коли відбувається капілярна кровотеча, або коли відбувається кровотеча ротової порожнини, при визволенні ротових путей задля  подальшої реанімації, тому слухачі курсів ЧХ повинні бути дуже уважними та користуватися не лише одноразовими гумовими рукавичками, але й необхідними протекційними серветками або робити їх з підручних засобів.

При повній відсутності протекційних засобів ЧХ рекомендує якомога швидше  звернутися до спеціалістів, або в медичні заклади, які мають необхідне приладдя, щоб не наражатися на небезпеку.

Задля більшої обізнаності слухачі запрошуються на засідання Волонтерського клубу Ізмаїльської ОТЧХ, щоб присвятити більш часу обговоренню питань правових аспектів надання Першої допомоги, профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, грипам різних типів, тощо. Робота клубу широко висвітлюється в ЗМІ, тому більше людей можуть дізнатися про ці питання. 

Прес-служба

Ізмаїльської організації Товариства Червоного Хреста

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С    25 июня по 02 июля в Измаиле родились 8 малышей, 4  девочки и 4 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 159 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6283770

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Общественные организации Жизнь общественных организаций 1 декабря – Международный день борьбы с ВИЧ/СПИДом