• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Управление юстиции информирует Стягнення коштів на користь органів Пенсійного фонду України

Стягнення коштів на користь органів Пенсійного фонду України

E-mail Печать PDF

            Одним з найбільш пріоритетним видом стягнень для органів державної виконавчої служби на теперішній час є стягнення на користь органів Пенсійного фонду України.

            Необхідно відмітити, що від ефективності роботи державних виконавців по таким виконавчим документам на пряму залежить наповнення бюджету ПФУ, а значить від цього залежить чи своєчасно та у повній мірі наші пенсіонери отримають свої пенсії.

            Не секрет, що зараз Пенсійний фонд України не в змозі самостійно забезпечити фінансування усіх соціальних виплат та приблизно на 50% дотується з державного бюджету України. При цьому достатньо багато суб’єктів підприємницької діяльності в Україні не вважають за потрібним сплачувати внески до ПФУ, тим самим ставлять під загрозу своєчасність виплат пенсій.

            Не є виключенням і підприємці нашого міста та району. Достатньо велика кількість підприємств та фізичних осіб-підприємців мають значну заборгованість перед ПФУ.

            Громадськість Бессарабії знає про чисельні виїзди державних виконавців до боржників. Про проведення процедур опису, арешту та вилучення майна у цих боржників з метою подальшої примусової реалізації такого майна на аукціонах.

Повідомляємо, що з врахуванням соціальної значимості стягнень на користь ПФУ, вказані виїзди будуть продовжуватись. Послаблень до боржників не буде.

Дуже просимо підприємців міста Ізмаїла та Ізмаїльського району добровільно та своєчасно сплачувати внески до Пенсійного фонду України.

Начальник відділу

державної виконавчої служби                                                        Д.О.Дрангой

Обновлено 21.11.2013 15:37  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  15 по 22 октября в Измаиле родились 13 малышей, 4  девочки и 9  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 181 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7043948

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Управление юстиции информирует Стягнення коштів на користь органів Пенсійного фонду України