• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Управление юстиции информирует Щодо отримання інформації з реєстру нерухомості

Щодо отримання інформації з реєстру нерухомості

E-mail Печать PDF

З 06 жовтня вступила в силу постанова Кабміну від 30 вересня 201 року № 786, якою сконкретизовані деякі питання надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Встановлено, що наразі до введення ідентифікації фізичних та юридичних осіб з метою отримання інформації з Реєстру речових прав на нерухоме майно в електронному вигляді з використанням відомостей Реєстру фізичних осіб – платників податків або ж із використанням електронної системи ідентифікації «Bank ID», яка використовує базу клієнтських даних банків, ідентифікація таких осіб здійснюється шляхом їх реєстрації на офіційній веб-сторінці Мінюсту.

При такій реєстрації обов’язковим є зазначити П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта.

У разі, якщо користувачем є фізична особа, яка діє в інтересах юрособи, додатково зазначаються відомості про повну назву відповідної юрособи, її ідентифікаційний код згідно ЄДРПОУ.

Нацбанку рекомендовано розглянути питання відносно введення електронної системи ідентифікації «Bank ID» з метою ідентифікації фізичних та юридичних осіб, що бажають отримати інформацію з Реєстру речових прав на нерухоме майно в електронному вигляді.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   08 по 15  января в Измаиле родились 14 малышей, 9  девочек и 5  мальчиков

Сейчас 219 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5237052

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Управление юстиции информирует Щодо отримання інформації з реєстру нерухомості