• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Управление юстиции информирует Щодо отримання інформації з реєстру нерухомості

Щодо отримання інформації з реєстру нерухомості

E-mail Печать PDF

З 06 жовтня вступила в силу постанова Кабміну від 30 вересня 201 року № 786, якою сконкретизовані деякі питання надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Встановлено, що наразі до введення ідентифікації фізичних та юридичних осіб з метою отримання інформації з Реєстру речових прав на нерухоме майно в електронному вигляді з використанням відомостей Реєстру фізичних осіб – платників податків або ж із використанням електронної системи ідентифікації «Bank ID», яка використовує базу клієнтських даних банків, ідентифікація таких осіб здійснюється шляхом їх реєстрації на офіційній веб-сторінці Мінюсту.

При такій реєстрації обов’язковим є зазначити П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта.

У разі, якщо користувачем є фізична особа, яка діє в інтересах юрособи, додатково зазначаються відомості про повну назву відповідної юрособи, її ідентифікаційний код згідно ЄДРПОУ.

Нацбанку рекомендовано розглянути питання відносно введення електронної системи ідентифікації «Bank ID» з метою ідентифікації фізичних та юридичних осіб, що бажають отримати інформацію з Реєстру речових прав на нерухоме майно в електронному вигляді.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С    25 июня по 02 июля в Измаиле родились 8 малышей, 4  девочки и 4 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 188 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6283913

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Управление юстиции информирует Щодо отримання інформації з реєстру нерухомості