• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Кадрова служба Конкурс на заміщення вакантної посади ОГОЛОШЕННЯ про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Генерального директора КНП Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Ізмаїльська міська центральна лікарня»

ОГОЛОШЕННЯ про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Генерального директора КНП Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Ізмаїльська міська центральна лікарня»

E-mail Печать PDF

У  зв’язку із прийняттям рішення про конкурс на заміщення вакантної посади Генерального директора комунального некомерційного підприємства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Ізмаїльська міська центральна лікарня» виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області повідомляє про початок формування конкурсної комісії.

Склад конкурсної комісії формується відповідно до вимог Положення про проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області № 606 від 30.07.2021, - з числа представників трудового колективу КНП «Ізмаїльська міська центральна лікарня», представників виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради  - Органу управління КНП, інших осіб, визначених законодавством.

Звертаємо увагу, що членом конкурсної комісії не може бути особа, яка має судимість за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; має накладене адміністративне стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; має конфлікт інтересів. Крім того, на членів конкурсної комісії розповсюджуються вимоги п.п. «в» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції».

Для включення до складу конкурсної комісії особи (крім представників Органу управління) подають письмову заяву (або згоду – для представників трудового колективу КНП) про включення до складу комісії, заповненні згоду на обробку персональних даних та попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», копії паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, заяви про відсутність конфлікту інтересів, відсутність судимості, відсутність адміністративного стягнення; інші документи, передбачені законодавством.   

Документи подаються за адресою: Одеська обл., Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 62, кабінет 306, до 17.09.2021 (включно), телефон для довідок 22140. 

Додаток: зразки згоди на обробку персональних даних та попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції».

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 217 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22214974

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Кадрова служба Конкурс на заміщення вакантної посади ОГОЛОШЕННЯ про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Генерального директора КНП Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Ізмаїльська міська центральна лікарня»