• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

УТ и СЗН

E-mail Печать PDF

ТЕЛЕФОНИ

працівників управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради

 (02.10.2018)

№ п/п

П І Б
Посада
службовий телефон

1.      

Рудак Алла Василівна

начальник управління

5-74-54

2.      

Кір’янова Світлана Анатолівна

заступник начальника управління з питань державних соціальних гарантій

5-35-74

3.      

Баженова Оксана Володимирівна

заступник начальника управління з соціального захисту

5-35-74

4.      

Кравченко  Євгенія Петрівна

секретар  керівника

5-74-54

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

5.      

Бужилова Лариса Дмитрівна

начальник відділу - головний бухгалтер

5-95-36

6.      

Єлізарова Олена Василівна

головний спеціаліст - бухгалтер

5-95-36

7.      

Фрончик Алла Володимирівна

головний спеціаліст - бухгалтер

5-95-36

8.      

Кіліян Рима Федорівна

головний спеціаліст - бухгалтер

5-95-36

9.      

Бойченко Наталія Володимирівна

головний спеціаліст - бухгалтер

5-95-36

10.   

Куренкова Олена Валеріївна

головний спеціаліст - бухгалтер

5-95-36

11.   

Бранешти Лілія Василівна

головний спеціаліст - бухгалтер

5-95-34

12.   

Звонова Олена Павлівна

головний спеціаліст - бухгалтер

5-95-36

Відділ  праці

13.   

Глухова Ірина Анатоліївна

начальник відділу

5-95-37

14.   

Анохіна Світлана Володимирівна

головний спеціаліст – інспектор праці

5-95-37

15.   

Степаненко Світлана Анатоліївна

головний спеціаліст – інспектор праці

5-95-37

16.   

Мельникова  Валентина Степанівна

головний спеціаліст – інспектор праці

5-95-37

Відділ у справах інвалідів, ветеранів війни та праці, осіб постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи

17.   

Балема Сніжана Миколаївна

начальник відділу

5-33-80

18.   

Добровольська Ольга Вікторівна

головний спеціаліст

5-33-68

19.   

Шишман Інна Володимирівна

головний спеціаліст

5-33-68

20.   

Хорошилова Інна Борисівна

головний спеціаліст

5-33-68

21.   

Медведєв Сергій Михайлович

головний спеціаліст

5-33-68

22.   

Тушенко Наталя Данилівна

провідний спеціаліст

5-33-68

23.   

Стоянова Діана Валеріївна

провідний спеціаліст

5-33-68

24.   

Решетнікова Ніна Іванівна

спеціаліст 1 категорії

5-33-68

Відділ персоніфікованого обліку одержувачів пільг

25.   

Карпенко Раїса Іванівна

начальник відділу

5-95-34

26.   

Іванова Віра Радіївна

головний  спеціаліст

5-95-34

27.   

Кіпар Світлана Іванівна

головний спеціаліст

5-95-34

28.   

Сікорська Вікторія Олександрівна

головний спеціаліст

5-95-34

29.   

Манол Ірина Тарасівна

провідний спеціаліст

5-95-34

30.   

Зирянова Ольга Владиславівна

провідний спеціаліст

5-95-34

31.   

Дроздова Інга Миколаївна

спеціаліст 1 категорії

5-95-34

Відділ соціальної допомоги

32.   

Меркулова Лариса Петрівна

начальник відділу

5-32-68

33.   

Прохорова Ольга Іванівна

заступник начальника відділу

5-32-68

I. Сектор  прийому громадян

34.   

Семенова Зінаїда Іванівна

головний спеціаліст

5-32-68

35.   

Гринько Галина Олександрівна

головний спеціаліст

5-32-68

36.   

Колесник Віолета Вячеславівна

провідний спеціаліст - інформатор-координатор

5-33-87

37.   

Никулина Татьяна Николаевна

провідний спеціаліст

5-33-87

38.   

Подольска Ольга Миколаївна

спеціаліст 1 категорії

5-32-68

39.   

Гуляновська Ірина Василівна

спеціаліст 1 категорії

5-32-68

40.   

Гудь Галина Федорівна

спеціаліст 1 категорії

5-32-68

41.   

Кошева Олена Василівна

спеціаліст 1 категорії

5-32-68

II. Сектор опрацювання заяв

42.   

Каракада Ольга Леонідівна

головний спеціаліст

5-32-68

43.   

Волчанова Олеся Антонівна

головний спеціаліст

5-33-87

44.   

Семенова Олена Андріївна

провідний спеціаліст

5-32-68

45.   

Яковлєва Любов Валентинівна

провідний спеціаліст

5-32-68

46.   

Чепразова Наталя Петрівна

спеціаліст 1 категорії

5-33-68

47.   

Грабчева Галина Сергіївна

спеціаліст 1 категорії

5-33-68

III. Сектор виплат

48.   

Літостанська Анжела Василівна

провідний спеціаліст

5-32-68

49.   

Лепська Альона Дмитрівна

провідний спеціаліст

5-32-68

50.   

Герасименко Ганну Вікторівну

провідний спеціаліст

5-32-68

Відділ з контролю за призначенням та виплатою пенсій, субсидій, допомог

51.   

Костюченко Лідія Тимофіївна

начальник відділу

5-95-38

52.   

Маргаринт Віоріка Георгіївна

головний спеціаліст

5-95-38

53.   

Алексєєв Володимир Валерійович

головний державний соціальний інспектор

5-95-38

54.   

Надоленко Тетяна Василівна

державний соціальний інспектор

5-95-38

55.   

Меліш Наталія Іванівна

державний соціальний інспектор

5-95-38

56.   

Дорошенко Ганна Пилипівна

державний соціальний інспектор

5-95-38

57.   

Пельтек Ольга Миколаївна

спеціаліст 1 категорії

5-95-38

Відділ АСУ

58.   

Савченко Віктор Васильович

начальник відділу

5-95-38

59.   

Кудрявцева Тетяна Андріївна

головний спеціаліст

5-95-38

60.   

Антонов Сергій Олександрович

спеціаліст 1 категорії

5-95-38

61.   

Продіус Олексій Дмитрович

спеціаліст 1 категорії

5-95-38

Відділ господарського обслуговування

62.   

Розумна Людмила Олександрівна

начальник відділу

5-33-68

Обновлено 02.10.2018 16:02  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 октября в Измаиле родились 13 малышей, 6  девочек и 7  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 218 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7008368

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер