• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Исполнительный комитет

E-mail Печать PDF

ТЕЛЕФОНИ

ПРАЦІВНИКІВ АПАРАТУ МІСЬКОЇ РАДИ І ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ, СЕКРЕТАРІАТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ І ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 (12.06.2018)                              

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Займана

посада

Телефон

службовий

  

 

Апарат Ізмаїльської міської ради та виконавчого комітету

 

 

1.       

Абрамченко Андрій В’ячеславович

Ізмаїльський міський голова

2-00-36

7-22-36 факс

7-53-80

2.       

Чмига Сергій Григорович

секретар   Ізмаїльської міської ради

6-52-23

7-22-36

3.       

Абашев Родіон Анатолійович

перший заступник Ізмаїльського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

6-52-78

2-03-74 факс

4.       

Павлухін Сергій Олександрович

заступник Ізмаїльського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

2-21-45

2-21-40

 

5.       

Баткілін Сергій Львович

заступник Ізмаїльського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

 7-25-36

2-03-74 факс

6-52-78

6.       

Первушин Роман Володимирович

керуючий справами виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради

2-21-45

2-21-40

 

СЕКРЕТАРІАТ ВИКОНКОМУ

І.  Відділ діловодства, контролю та організаційної роботи

7.       

Ненова Ірина Іванівна

начальник відділу

7-23-82

І.І.  Сектор діловодства

8.       

Плахіна Наталія Борисівна

головний спеціаліст

7-23-82

9.       

Попазова Сніжана Миколаївна

головний спеціаліст

7-23-82

10.    

Клименко Галина Василівна

провідний спеціаліст  з контролю

7-25-66

11.    

Карайван Надія Дмитрівна

секретар керівника

2-00-36

7-22-36 (ф)

7-53-80

6-52-23

12.    

Степанова Лариса Миколаївна

секретар керівника

2-03-74(ф)

7-25-36

6-52-78

13.    

Омельченко Аліна Олександрівна

секретар керівника

2-21-45

2-21-40

14.    

Хомякова Віра Василівна

завідувач експедицією

7-25-66

15.    

Мельниченко Світлана Іванівна

завідувач архіву

7-25-66

І.  ІІ.  Сектор організаційної роботи

16.    

Балабан Ольга Яковлевна

головний спеціаліст

7-22-10

7-52-50

17.    

Доков Андрій Андрійович

провідний спеціаліст

2-24-74

18.    

Токарєва Катерина Віталіївна

провідний спеціаліст

7-22-10

ІІ.  Юридическое управління

19.    

Дубей Євген Васильович

начальник управління

7-24-53

ІІ.І.  Відділ правового супроводу

20.    

Самусєва Олена Миколаївна

начальник відділу

6-53-06

21.    

Скоморохова Ксенія Борисівна

провідний спеціаліст

2-10-97

ІІ.ІI.  Відділ судового супроводу

22.    

 

начальник відділу

6-53-06

23.    

Крупицька Ганна Олександрівна

головний спеціаліст

2-10-97

ІІ.ІII.  Сектор з роботи з юридичними особами у сфері земельних відносин

24.    

Рева Валентина Георгіївна

головний спеціаліст

7-22-93

25.    

Радєва Вікторія Валеріївна

спеціаліст 1 категорії

7-22-93

                                    ІІІ. Відділ бухгалтерського обліку та звітності

26.    

Балєва Марія Георгіївна

начальник відділу - головний бухгалтер

2-04-01

2-06-05

27.    

Мазохова Тетяна Валеріївна

головний спеціаліст - бухгалтер

2-04-01

28.    

Шаронова Наталія Володимирівна

головний спеціаліст - бухгалтер

2-04-01

29.    

Кіосева Ірина Миколаївна

головний спеціаліст – бухгалтер

2-04-01

30.    

Алексєєнко Анастасія Вікторівна

провідний спеціаліст

2-04-01

ІV.  Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування

 

31.    

Пономаренко Світлана Іванівна

начальник відділу

2-11-32

32.    

Лужанська Наталія В’ячеславівна

головний спеціаліст

7-53-15

33.    

Рознетовська Ольга Володимирівна

головний спеціаліст

7-53-15

34.    

Волонтірова Олександра Валеріївна

головний спеціаліст

7-53-15

V. Відділ з роботи з громадянами у сфері земельних відносин

35.    

Мітюков Віктор Миколайович

начальник відділу

2-31-51

36.    

Маєвська Надія Валентинівна

головний спеціаліст

2-31-51

37.    

Орленко Михайло Вікторович

головний спеціаліст

2-31-51

38.    

Коваленко Альона Ігорівна

головний спеціаліст

2-31-51

VI. Сектор ведення реєстру територіальної громади м. Ізмаїл

39.    

Бєлугіна Людмила Миколаївна

завідувач сектору

2-11-37

40.    

Попова Наталя Олександрівна

провідний спеціаліст

2-11-37

VII. Відділ державної реєстрації й надання інформації з державних реєстрів

41.    

Гондя Ганна Анатоліївна

начальник відділу

7-24-53

42.    

Ляшук Олег Олегович

державний реєстратор

7-24-53

43.    

Жеков Юрій Миколайович

державний реєстратор

7-24-53

VIII. Адміністративно-господарчий відділ

44.    

Чебан Світлана Аврамівна

начальник відділу

2-02-48

 

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Управління містобудування та архітектури

45.    

Кагал Лариса Альбертівна

начальник управління

7-25-69

46.    

Парамонова Олена Вікторівна

головний спеціаліст

7-22-74

47.    

Урсуленко Валентина Володимирівна

головний спеціаліст

7-22-74

48.    

Бойченко Тетяна Олегівна

спеціаліст 1 категорії

7-22-74

Служба у справах дітей

49.    

Єнакієва Тетяна Іванівна

начальник служби

2-06-72

2-24-98

50.    

Шебалдіна Євгенія Геннадіївна

головний спеціаліст

2-24-98

Сектор з питань усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання

51.    

Жосан Наталя Сергіївна

головний спеціаліст

2-06-72

2-24-98

52.    

Різунова Олеся Миколаївна

головний спеціаліст

 

Відділ освіти

53.    

 

начальник відділу

 

2-11-27

7-23-89

54.    

Волканецька Жанна Миколаївна

заступник начальника відділу

7-24-36

55.    

Корольова Наталія Дмитрівна

головний спеціаліст

7-23-36

56.    

Крицун Тетяна Анатоліївна

головний спеціаліст по роботі з  педагогічними кадрами

2-17-81

57.    

Полякова Тетяна Василівна

головний спеціаліст

7-23-36

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

58.    

Морєв Олексій Анатолійович

начальник відділу

6-22-15

59.    

Мартинюк Наталія Іванівна

провідний спеціаліст

6-22-15

60.    

Морій Тетяна Григорівна

провідний спеціаліст

6-22-15

Відділ культури

61.    

Лузанов Сергій Аркадійович

 начальник відділу

6-52-87

62.    

Головльова Людмила Володимирівна

головний спеціаліст

6-52-87

Управління економіки

63.    

Оленєва Тетяна Василівна

начальник управління економіки

7-23-68

I. Відділ економіки споживчого ринку

64.    

Попаз Наталя Михайлівна

начальник відділу

2-24-39

65.    

Хатинська Ірина Миколаївна

головний спеціаліст

2-03-87

66.    

Вєльчєва Людмила Олександрівна

провідний спеціаліст

з захисту прав споживачів

2-03-87

ІІ. Відділ аналізу економічного розвитку міста

67.    

Білоброва Ганна Владиславівна

начальник відділу

2-24-39

68.    

Найбороденко Анна Володимирівна

провідний спеціаліст

6-51-68

ІІІ. Відділ прогнозування соціально-економічного розвитку міста

69.    

Кохан Тетяна Олександрівна

начальник відділу

6-51-68

70.    

Хельфейштейн Олена Анатоліївна

провідний спеціаліст

6-51-68

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

71.    

Вєлєв Микола Миколайович

начальник відділу

2-11-34

72.    

Сєріков Олександр Олександрович

головний спеціаліст з мобілізаційної роботи

 2-03-12

73.    

Мірошніченко Вероніка Вікторівна

головний спеціаліст

2-11-34

74.    

Сидорушкін Анатолій Григорович

головний спеціаліст

2-03-12

Архівний відділ

75.    

Суворова Тетяна Миколаївна

начальник відділу

7-54-12

76.    

Рознетовська Тетяна  Володимирівна

головний спеціаліст

7-54-12

Відділ ведення Державного реєстру виборців

77.    

Герасименко Валерій Вікторович

 начальник відділу

7-24-32

78.    

Герасимова Ксенія Віталіївна

головний спеціаліст

7-24-31

79.    

Волканецька Ксенія Олександрівна

спеціаліст 1 категорії

7-53-79

Управління капітального будівництва

80.    

 

начальник управління

2-22-96

81.    

Долженкова Валентина Вікторівна

заступник начальника управління

2-22-96

7-22-85

82.    

Загороднікова Тетяна Володимирівна

головний спеціаліст

7-22-85

83.    

Комарова Марія Георгіївна

провідний інженер

7-22-85

84.    

Куклін Леонід Вікторович

провідний інженер

7-22-85

85.    

Касатікова Світлана Анатоліївна

провідний інженер

7-22-85

1. Відділ бухгалтерського обліку та звітності УКСа

86.    

Павлюченкова Ірина Іванівна

начальник відділу – головний бухгалтер

7-22-85

87.    

Тарасенко Вікторія Вікторівна

провідний бухгалтер

7-22-85

Центр надання адміністративних послуг

88.    

Кіркова Олеся Павлівна

начальник центру

2-26-03

89.    

 

заступник начальника центру

2-26-03

90.    

Ляшук Олег Іванович

адміністратор

2-26-03

91.    

Тодорова Лариса Гаврилівна

адміністратор

2-12-91

92.    

Гилка Людмила Аурелівна

адміністратор

2-12-91

93.    

Лисенко Світлана Микитівна

адміністратор

2-26-03

94.    

Подоба Марія Валдівна

адміністратор

2-26-03

95.    

Пінтійська Ганна Андріївна

адміністратор

2-26-03

96.    

Чернеженко Уляна Володимирівна

адміністратор

2-26-03

97.    

Костєва Юлія Вікторівна

адміністратор

2-26-03

98.    

Добрієва Яна Андрисівна

адміністратор

2-12-91

         

 

Обновлено 23.07.2018 15:59  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  30 июля по 6 августа в Измаиле родились 19 малышей, 10  девочек и 9 мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 372 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6457482

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер