• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Исполнительные органы совета График приема граждан Оголошення про проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Ізмаїльської міської ради «Історичний музей О.В. Суворова»

Оголошення про проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Ізмаїльської міської ради «Історичний музей О.В. Суворова»

E-mail Печать PDF

Відділ культури Ізмаїльської міської ради оголошує конкурсний добір на посаду директора комунального закладу Ізмаїльської міської ради «Історичний музей О.В. Суворова» (місце знаходження закладу: вул. Пушкіна, 37, м. Ізмаїл, 68600).

 

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

            Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають:

-        заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-        автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-        копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

-        два рекомендаційні листи довільної форми;

-        мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову (пр. Суворова, 62, м. Ізмаїл, 68600) та електронну (e-mail:izmok@odessa.gov.ua) адреси відділу культури Ізмаїльської міської ради у встановлений Законом термін. Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

 

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів – по 01 листопада 2018 року включно.

Дата початку формування конкурсної комісії: 08 жовтня 2018 року.

 

Довідки за телефоном: (048-41) 6-52-87.

Зразки заяв та додаткова інформація будуть розміщенні на офіційному сайті виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради(http://www.izmail-rada.gov.ua/ розділ «Культура»).

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 227 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7039123

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Исполнительные органы совета График приема граждан Оголошення про проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Ізмаїльської міської ради «Історичний музей О.В. Суворова»