• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Конкурс вакансії

E-mail Печать PDF

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Ізмаїльської міської ради «Централізована бібліотечна система для дорослих»

 

Відділ культури Ізмаїльської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Ізмаїльської міської ради «Централізована бібліотечна система для дорослих» (місце знаходження: 68600, м. Ізмаїл, вул. Адмірала Холостякова, 41).

 

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

            Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають:

-          заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-          автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-          копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

-          два рекомендаційні листи довільної форми;

-          мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову (68600, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 62) та електронну (e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ) адреси відділу культури Ізмаїльської міської ради у встановлений Законом строк. Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

 

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів – по 06 листопада 2017 року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 08 жовтня 2017 року.

 

Довідки за телефоном: (048-41) 6-52-87.

Зразки заяв будуть та додаткова інформація будуть розміщенні на офіційному сайті виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради(http://www.izmail-rada.gov.ua/).

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 220 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7012247

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер