• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная О городе Почетные звания и награды города Почётный знак "За заслуги перед городом"

Оголошення про проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Ізмаїльської міської ради «Меморіальний парк-музей «Фортеця»

E-mail Печать PDF

Відділ культури Ізмаїльської міської ради оголошує конкурсний добір на посаду директора комунального закладу Ізмаїльської міської ради «Меморіальний парк-музей «Фортеця»» (місце знаходження закладу: пр. Суворова, 51, м. Ізмаїл, 68600). 

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

            Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають:

-        заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-        автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-        копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

-        два рекомендаційні листи довільної форми;

-        мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову (пр. Суворова, 62, м. Ізмаїл, 68600) та електронну (e-mail:izmok@odessa.gov.ua) адреси відділу культури Ізмаїльської міської ради у встановлений Законом термін. Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

 

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів – по 07 травня 2018 року включно.

Дата початку формування конкурсної комісії: 10 квітня 2018 року.

 

Довідки за телефоном: (048-41) 6-52-87.

Зразки заяв та додаткова інформація будуть розміщенні на офіційному сайті виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради(http://www.izmail-rada.gov.ua/ розділ «Культура»).

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 14 января в Измаиле родились 16 малышей, 8 девочек и 8  мальчиков

 

Сейчас 310 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7313438

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная О городе Почетные звания и награды города Почётный знак "За заслуги перед городом"