• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

ПОЛОЖЕНИЕ о городском конкурсе «Женщина года»

E-mail Печать PDF

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про міський конкурс «Жінка року»

 

 

 

 

 

1.      Загальні положення

 

 

1.1. Цим Положенням регламентується порядок організації та проведення щорічного міського конкурсу «Жінка року» (далі – Конкурс).

1.2. Організатор Конкурсу – Ізмаїльський міський виконавчий комітет.

 

2.      Мета  Конкурсу

 

 

2.1. Метою Конкурсу  є суспільне визнання жінок, які досягли значних успіхів в професійній діяльності, що сприяє збільшенню соціального статусу жінок, реальному забезпеченню рівних прав та можливостей чоловіків та жінок в усіх сферах життєдіяльності,   виявлення та заохочення жінок, які досягли значних успіхів в своїй діяльності; збільшення самостійності та активності жінок у вирішенні проблем суспільства та сім’ї.

 

3.      Умови участі у Конкурсі

 

 

3.1. В Конкурсі мають права приймати жінки – мешканки м. Ізмаїла не молодше 25 років.

3.2. Критеріями оцінки конкурсанток є значні результати в різних сферах діяльності, в вихованні дітей, а також активна участь в соціальних програмах або благодійних заходах.

3.3. Кандидатури на участь в Конкурсі висуваються управліннями та відділами міської ради, а також підприємствами, установами та  організаціями усіх форм власності, громадськими організаціями.

3.4. Для участі у Конкурсі  до відділу у справах сім’ї та молоді Ізмаїльської міської ради до 1 вересня подаються наступні документи:

-          заявка-клопотання про участь у Конкурсі

-          рекомендаційна характеристика з зазначенням особливих досягнень особи, що висунута до участі у Конкурсі;

-          особистий листок з обліку кадрів особи, що висунута для участі у Конкурсі;

-          копія паспорту;

-          копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

3.5. Конкурс проводиться за номінаціями:

3.5.1.      «Тепло материнського серця»

-           жінка, яка достойно виховує дітей, зберігає та розвиває кращі сімейні традиції, застосовує на практиці методики та форми сімейного виховання;

-          жінка, діти якої добились значних результатів в різних сферах за останній рік.

3.5.2.      «Ділова жінка»

-           жінка, яка активно та плодотворно займається громадською діяльністю, яка внесла вагомий вклад в соціально-економічний розвиток громади, в розвиток соціального партнерства;  

-          жінка-керівник, яка працює в організації незалежно від форми власності, індивідуальний підприємець, яка забезпечує стабільний та поступовий розвиток організації. Підсумки діяльності за конкурсний рік повинні відповідати наступним показникам:

-          високий економічний результат (рентабельність, прибуток, чисельність працюючих, внески до бюджету, конкурентоспроможність продукції);

-          збереження професійних кадрів, збільшення їх професійного рівня, створення нових робочих місць (наприклад, квотних  місць для неповнолітніх, інвалідів).

3.5.3.      «Жінка – культура та духовність»

-           жінка, яка досягла високих результатів у сферах мистецтва та культури.

3.5.4.      «Милосердя во благо»

-           жінка – соціальний працівник, працівник сфери охорони здоров’я, яка проявляє турботу та милосердя до людей, своїми особистими та професійними якостями заслуговує на признання та повагу оточуючих;

-          жінка, яка займається благодійною діяльністю.

3.5.5.      «Серце віддаю дітям»

-           жінка, яка працює в закладах освіти, спорту, соціального захисту та досягла високих результатів у вихованні, навчанні підростаючого покоління.

 

4.      Визначення переможців Конкурсу та нагородження

 

 

 

4.1. Конкурсний відбір проводиться заочно за номінаціями на підставі поданих документів, оформлення яких відповідає вимогам цього Положення.

 

 

4.2. В кожній номінації визначається один переможець.                                                                                

4.3. Відділ у справах сім’ї та молоді Ізмаїльської міської ради подає на розгляд координаційній раді з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми матеріали про кандидатів на участь у Конкурсі   не пізніше  10  вересня.

4.4. Координаційна рада розглядає подані матеріали на учасниць Конкурсу, проводить відбір кандидатур та подає на затвердження виконавчому комітету.

4.5. Рішення виконавчого комітету про визначення переможців Конкурсу є підставою для цільового спрямування коштів. 

4.6. Фінансування видатків, пов’язаних з витратами на нагородження переможців Конкурсу, здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у міському бюджеті.

4.7.  Диплом переможця Конкурсу за номінаціями та пам’ятний подарунок вручаються в урочистій обстановці з нагоди відзначення Дня міста (перша субота жовтня) міським головою або за його дорученням заступником міського голови.
      Міський голова                                                                                 А.В.Абрамченко

Обновлено 24.01.2011 10:37  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 239 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8324702

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер