• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Информация избирательной комиссии Вибори 2012 Зміни у складі дільничних виборчих комісій одномандатного виборчого округу № 143 від 05.10.2012

Зміни у складі дільничних виборчих комісій одномандатного виборчого округу № 143 від 05.10.2012

E-mail Печать PDF

Припинити повноваження таких членів дільничних виборчих комісій:

 

Дільнична виборча комісія № 000001:

            Лойко Микола Порфирович, 1946 року народження, суб’єкт подання –  Боделан Володимир Русланович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Руденко Наталія Євгенівна, 1958 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510291:

            Генчев Георгій Васильович, 1964 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Матанська Аліна Анатоліївна, 1988 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510294:

            Лічман Людмила Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510295:

            Бундєва Тетяна Стаепанівна, 1970 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Кишлали Микола Петрович, 1969 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510297:

            Бортник Євгеній Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510316:

            Гайдаржи Наталя Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Дімітров Максим Віталійович, 1987 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Кузнецова Марія Степанівна, 1961 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Пітух Наталя Костянтинівна, 1979 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510380:

            Владінов Віталій Михайлович, 1978 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Владінова Інна Яковлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510381:

            Маринов Федір Георгійович, 1954 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510382:

            Голобородько Оксана Анатоліївна, 1975 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Дянкова Анжела Анатолівна, 1978 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Панчев Ігор Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Саяпіна Марія Георгіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510383:

            Монолакі Катерина Олександрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Проскуріна Ірина В’ячеславівна, 1983 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Терпан Марія Анатоліївна, 1991 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510384:

            Тодорова Вікторія Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510385:

            Калов Михайло Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Попазова Алла Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Народний Рух України (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510386:

            Власова Ганна Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Делі Іван Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Дімова Марія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Кучерук Людмила Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Хаджірадєва Ганна Афанасіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510387:

            Научу Дмитро Михайлович, 1987 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510389:

            Бабарін Наталя Вікторівна, 1991 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510390:

            Гончарова Олена Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Грінь Тетяна Вадимівна, 1990 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Губчак Ірина Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Карп Клавдія Кирилівна, 1957 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Черой Олександр Ілліч, 1964 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510391:

            Добинда Ірина Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Калєва Ніна Федорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510392:

            Дука Евдокія Федорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Школяренко Ганна Яковлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510393:

            Гедулян Олена Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Дехтяренко Яна Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Сімічеєв Анатолій Афанасійович, 1954 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Сухова Анастасія Євдокимівна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510396:

            Севастян Катерина Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Севастян Ніна Федорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Спінатій Катерина Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510397:

            Гергі Світлана Андріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Залож Онисія Парфентіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Кіліяну Іван Миколайович, 1960 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510398:

            Ларьков Сергій Олександрович, 1974 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Пінтійський Дмитро Іванович, 1991 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Ратушненко Олександр Миколайович, 1980 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510400:

            Муравльов Іван Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Сердюк Олександр Вікторович, 1994 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510401:

            Соловйова Лілія Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Супряга Роман Олександрович, 1993 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510402:

            Бічева Лідія Іванівна, 1945 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Смокова Валентина Миколаївна, 1947 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510403:

            Ілікчієва Римма Семенівна, 1944 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Русєва Катерина Єлюбаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510404:

            Опря Надія Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Опря Рита Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510406:

            Кірова Іванна Миколаївна, 1949 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Маламен Віра Василівна, 1945 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510708:

            Памбук Валентина Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Ращенко Алла Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Рєзніченко Ніна Іванівна, 1937 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510709:

            Барган Валентина Костянтинівна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Маджар Микола Степанович, 1964 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Цвиненко Галина Лазарівна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510710:

            Кріпак Гертруда Костянтинівна, 1939 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Народний Рух України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Рулевська Валентина Федорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510711:

            Івахнік Олена Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Колесніков Сергій Володимирович, 1955 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Мунтян Ніна Миколаївна, 1951 року народження, суб’єкт подання –  Дубовий Олександр Саввич (відкликаний cуб’єктом подання).

            Спау Юліана Валеріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510712:

            Голов Володимир Валентинович, 1975 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Нєнов Олександр Петрович, 1967 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Панка Марина Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510713:

            Денека Оксана Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Іпатій Олена Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Крікополо Євгенія Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Нєрушева Ольга Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Овчаренко Валентина Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510714:

            Казани Анастасія Харламівна, 1951 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Сіраш Анжела Вікторівна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510715:

            Арнаут Ірина Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510716:

            Кашу Ганна Володимирівна, 1958 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510718:

            Журжа Ірина Федорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Малюкіна Галина Георгіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Памбук Марія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510719:

            Абдрахманова Галина Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Добріогло Оксана Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Мечиняну Ігор Миколайович, 1985 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Павленко Сергій Юрійович, 1987 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510720:

            Георгіу Віра Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Каспірович Олена Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510721:

            Ангелогло Михайло Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Васілакі Стелла Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510722:

            Добрієв Костянтин Степанович, 1954 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Ільченко Лідія Янівна, 1992 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Мунтян Марина Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510723:

            Бондаренко Ольга Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Перчун Євгенія Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Народний Рух України (відкликаний cуб’єктом подання).

            Чуправа Олена Леонідівна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510724:

            Пєтраш Галина Володимирівна, 1960 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Рассказова Наталія Дмитрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510725:

            Мєчиняну Наталя Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання –  Дубовий Олександр Саввич (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510726:

            Усова Світлана Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання –  Дубовий Олександр Саввич (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510978:

            Руденко Тетяна Георгіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510979:

            Калініченко Ірина Олександрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Сейрик Надія Харитонівна, 1956 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Сефер Лариса Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання –  Партія "Реформи і порядок" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Сирбу Марія Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510980:

            Бєляєва Ганна Дмитрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Климова Лілія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510981:

            Андрулайтіс Ольга Йосипівна, 1979 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Полякова Галина Олександрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Пуйка Любов Валеріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Пуйка Наталя Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510982:

            Пойда Анатолій Семенович, 1949 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Рижкова Наталія Костянтинівна, 1955 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510983:

            Жигуленко Євгенія Андріївна, 1944 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510985:

            Іващенко Валентина Василівна, 1942 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Курділь Марина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Печенко Світлана Олександрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Халікова Ірина Олександрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510986:

            Пересадько Іван Володимирович, 1994 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510987:

            Христодорова Валентина Матвіївна, 1939 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510988:

            Дімова Оксана Георгіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510990:

            Колєва Варвара Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510991:

            Сорока Світлана Феодосіївна, 1948 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Щокіна Марина Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510992:

            Гиленко Олександр Вікторович, 1988 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510993:

            Бушуєва Раїса Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Іваненко Лариса Вікторівна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Муравйов Костянтин Олександрович, 1980 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510995:

            Гудзь Дорося Михайлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Мерзлікіна Наталія Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Шабаліна Світлана Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Шаповал Лариса Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510996:

            Арсентьєва Ольга Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510997:

            Боркова Марія Дмитрівна, 1938 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Бублик Віра Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510998:

            Сорока Ольга Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Шевченко Неоніла Іванівна, 1940 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Шкатова Любов Олександрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 510999:

            Мурадьян Валентина Степанівна, 1938 року народження, суб’єкт подання –  Партія "Реформи і порядок" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Сіваченко Діонісій Прокопович, 1944 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Цуркан Семен Якович, 1937 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511000:

            Захарова Ніна Олексіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Золотов Анатолій Любомирович, 1945 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Новікова Тетяна Миколаівна, 1940 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511001:

            Шагін Анатолій Вікторович, 1954 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511002:

            Куліков Олексій Всеволодович, 1954 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Рябчук Микола Миколайович, 1958 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Холоділіна Ольга Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511003:

            Кузьмич Максим Сергійович, 1990 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Пересадько Галина Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511004:

            Кулава Афанасій Іванович, 1941 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Порвен Галина Вікторівна, 1974 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Усенко Олеся Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511005:

            Бобкова Світлана Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (відкликаний cуб’єктом подання).

            Котляренко Світлана Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Попозогло Федора Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Селезньов В’ячеслав Васильович, 1983 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511006:

            Ковалджі Евгенія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання –  Боделан Володимир Русланович (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511009:

            Кравченко Евгенія Петрівна, 1949 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511011:

            Качанов Петро Петрович, 1953 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511012:

            Алексєєва Світлана Анатоліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (відкликаний cуб’єктом подання).

Дільнична виборча комісія № 511013:

            Георгієва Наталія Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Рєзванова Олександра Самсонівна, 1958 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (відкликаний cуб’єктом подання).

            Туманова Олена Феліксівна, 1966 року народження, суб’єкт подання –  Боделан Володимир Русланович (відкликаний cуб’єктом подання).

 

 

Включити до складу дільничних виборчих комісій таких осіб:

Дільнична виборча комісія № 000001:

            Павленко Марія Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (заступник голови ДВК).

            Радова Віра Кузьмівна, 1950 року народження, суб’єкт подання –  Боделан Володимир Русланович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510291:

            Пундєва Валентина Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (голова ДВК).

            Ромалійська Надія Семенівна, 1967 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510294:

            Панчева Лариса Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510295:

            Драганова Світлана Федорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Кіріяк Василій Васильович, 1971 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510297:

            Кановалова Лариса Вікторівна, 1974 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510316:

            Барикін Володимир Євгенович, 1972 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (член ДВК).

            Бортнік Євгеній Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

            Бундєва Тетяна Степанівна, 1970 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Іванов Олександр Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510380:

            Браіла Михайло Микитович, 1947 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

            Гайдаржи Ніна Мефодіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510381:

            Делі Іван Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510382:

            Гавлицька Лариса Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Поповіченко Галина Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (член ДВК).

            Саяпіна Марія Георгіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (голова ДВК).

            Фтомович Галина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510383:

            Бондаренко Тетяна Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

            Проскуріна Ірина В’ячеславівна, 1983 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (заступник голови ДВК).

            Тодорова Любов Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510384:

            Беженар Наталія Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510385:

            Грапчева Олена Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Попазова Сніжана Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Народний Рух України (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510386:

            Димова Катерина, 1954 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (член ДВК).

            Дрон Тетяна Федорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

            Мийнова Валентина Афанасіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (секретар ДВК).

            Мунтян Микола Олексійович, 1949 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Хаджірадєва Ганна Афанасіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510387:

            Лотоковський Олексій Олексійович, 1991 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510389:

            Чалей Світлана Андріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510390:

            Іващенко Марина Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (член ДВК).

            Карп Клавдія Кирилівна, 1957 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (заступник голови ДВК).

            Кіліян Тетяна Іллївна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Руденко Діана Валеріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Черой Тетяна Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510391:

            Калєва Світлана Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Пасенчук Ольга Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510392:

            Осика Аліна Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

            Щербіна Анастасія Сергіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510393:

            Дехтяренко Яна Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

            Дорошенко Маргарита Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Сухова Анастасія Євдокимівна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510396:

            Морару Олег Прокопович, 1974 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Севастян Ніна Федорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (голова ДВК).

            Спінатій Катерина Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510397:

            Гергі Майя Федорівна, 1985 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Гойчу Федір Парфентійович, 1970 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

            Томак Василь Петрович, 1960 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510398:

            Жук Любов Яківна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (секретар ДВК).

            Павленко Петро Михайлович, 1961 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Ратушненко Марія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510400:

            Кайряк Надія Григорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Коса Олена Онисимівна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510401:

            Ратушненко Марина Андріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (заступник голови ДВК).

            Супряга Роман Олександрович, 1993 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510402:

            Ілікчієва Римма Семенівна, 1944 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (голова ДВК).

            Русєва Катерина Єлюбаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510403:

            Бічева Лідія Іванівна, 1945 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Смокова Валентина Миколаївна, 1947 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510404:

            Опря Ріта Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Середа Марія Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510406:

            Маламен Віра Данилівна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (член ДВК).

            Чаленко Домнікія Дем’янівна, 1956 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510708:

            Нечай Лариса Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Ращенко Алла Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (секретар ДВК).

            Рєзніченко Ніна Іванівна, 1937 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510709:

            Георгіу Інна Юріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Голов Володимир Валентинович, 1975 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (голова ДВК).

            Лєбєдєва Євдокія Афанасіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510710:

            Васілакі Стелла Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Сіраш Анжела Вікторівна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Народний Рух України (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510711:

            Згеря Кристина Володимировна, 1987 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (член ДВК).

            Карабан Олександр Анатолійович, 1981 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (член ДВК).

            Кокош Лілія Афанасіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання –  Дубовий Олександр Саввич (член ДВК).

            Олейнік Ольга Олексіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510712:

            Кирмизи Валентина Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (член ДВК).

            Кирмизи Наталя Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Цвиненко Галина Лазарівна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510713:

            Денека Оксана Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (голова ДВК).

            Дунєва Світлана Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Каспірович Олена Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Нєрушева Ольга Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

            Торня Іван Васильович, 1947 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510714:

            Кріпак Гертруда Костянтинівна, 1939 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

            Мунтян Марина Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510715:

            Арнаут Іван Васильович, 1992 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510716:

            Калайджи Ольга Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510718:

            Памбук Валентина Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

            Попова Ганна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Салі Катерина Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510719:

            Боєва Ніна Констянтинівна, 1959 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Бозаджи Занфіра Георгійвна, 1954 року народження, суб’єкт подання –  Християнсько-демократична партія України (член ДВК).

            Казани Людмила Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (голова ДВК).

            Сергеєв Віктор Євгенійович, 1963 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510720:

            Греку Олена Маринівна, 1959 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Дерменжі Василиса Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510721:

            Бальчу Євгенія Федорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (заступник голови ДВК).

            Фоменко Іван Сергійович, 1986 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510722:

            Бринза Олеся Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Буружиу Ганна Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Нєделку Анжела Валеріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510723:

            Мечиняну Ігор Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Павєл Людмила Флавіянівна, 1961 року народження, суб’єкт подання –  політична партія Народний Рух України (член ДВК).

            Стріжкова Катерина Якимівна, 1960 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510724:

            Михайлюк Парасковья Миколаївна, 1949 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

            Рєуцой Ірина Георгіївна, 1969 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510725:

            Бєлоусова Ірина Феодосіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання –  Дубовий Олександр Саввич (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510726:

            Булгар Світлана Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  Дубовий Олександр Саввич (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510978:

            Петкова Аліна Ігорівна, 1989 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510979:

            Булгару Олена Терентіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (член ДВК).

            Павлова Валентина Кирилівна, 1952 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Полякова Галина Олександрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

            Сирбу Марія Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання –  Партія "Реформи і порядок" (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510980:

            Кульча Тетяна Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

            Ташева Алла Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510981:

            Баклан Ірина Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Іщенко Наталія Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Климова Лілія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (секретар ДВК).

            Широкова Ніна Володимирівна, 1954 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510982:

            Пойдаанатолій Семенович, 1949 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

            Рижкова Наталія Костянтинівна, 1955 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510983:

            Кіронакі Валентина Анатоліївна, 1977 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510985:

            Іващенко Валентина Василівна, 1942 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (голова ДВК).

            Курділь Марина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (секретар ДВК).

            Халікова Ірина Олександрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Чебан Тетяна Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510986:

            Рижикова Олена Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510987:

            Пересадько Галина Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510988:

            Лійц Сергій Валерійович, 1966 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510990:

            Ющенко Катерина Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510991:

            Сорока Світлана Феодосіївна, 1948 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (голова ДВК).

            Хімченко Юлія Юріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510992:

            Христодорова Валентина Матвіївна, 1939 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510993:

            Бушуєва Раїса Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (голова ДВК).

            Венглюк Лариса Федорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Іваненко Лариса Вікторівна, 1965 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510995:

            Мерзлікіна Наталія Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

            Сапунжі Людмила Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Шаповал Лариса Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (заступник голови ДВК).

            Ярова Віра Миколаївна, 1951 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510996:

            Нестеренко Людмила Євгенівна, 1957 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510997:

            Барон Валерій Ілліч, 1961 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Пащенко Любов Павлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510998:

            Савенко Любов Наумівна, 1952 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Шевченко Неоніла Іванівна, 1940 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (член ДВК).

            Шкатова Любов Олександрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 510999:

            Сандакчі Марія Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання –  Партія "Реформи і порядок" (член ДВК).

            Сіваченко Діонісій Прокопович, 1944 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

            Цуркан Семен Якович, 1937 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511000:

            Кукуня Алла Степанівна, 1967 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

            Риженко Валентина Дмитрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Щокіна Марина Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511001:

            Нудненко Людмила Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511002:

            Мітакі Тетяна Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Рябчук Микола Миколайович, 1958 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

            Холоділіна Ольга Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511003:

            Коліогло Любов Вікторівна, 1960 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Пуйка Любов Валеріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511004:

            Полубуткіна Оксана Аліївна, 1972 року народження, суб’єкт подання –  Дідух Анатолій Васильович (член ДВК).

            Порвен Галина Вікторівна, 1974 року народження, суб’єкт подання –  фракція "БЮТ – "Батьківщина" (член ДВК).

            Усенко Олеся Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511005:

            Авершина Алла Давидівна, 1952 року народження, суб’єкт подання –  Келіогло Василь Григорійович (член ДВК).

            Гринь Людмила Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" (член ДВК).

            Касім Парасковія Савівна, 1958 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (член ДВК).

            Шабаліна Світлана Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511006:

            Текучова Валентина Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання –  Боделан Володимир Русланович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511009:

            Гартман Зоя Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511011:

            Качанов Іван Петрович, 1953 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511012:

            Сущенко Людмила Христофорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання –  політична партія "Наша Україна" (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 511013:

            Георгієва Наталія Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання –  Політична партія "Громадянська позиція" (секретар ДВК).

            Зубченко Галина Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання –  Боделан Володимир Русланович (член ДВК).

            Коваленко Ірина Анатоліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання –  депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" (член ДВК).

 

 

 

Голова окружної виборчої комісії  

територіального виборчого округу143  

 

 

 

Чебан-Лянка О. Й.

 

(підпис)

 

(прізвище, ініціали)

 

 

 

 

Секретар окружної виборчої комісії 

територіального виборчого округу143  

 

 

 

Фіщук Б. Т.

___________

(дата)

М.П.

(підпис)

 

(прізвище, ініціали)

 

Обновлено 09.10.2012 09:39  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 292 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7908432

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Информация избирательной комиссии Вибори 2012 Зміни у складі дільничних виборчих комісій одномандатного виборчого округу № 143 від 05.10.2012