• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Цивільна оборона РУЙНУВАННЯ НА ЧАЕС. РАДІАЦІЙНА СИТУАЦІЯ - В МЕЖАХ НОРМИ

РУЙНУВАННЯ НА ЧАЕС. РАДІАЦІЙНА СИТУАЦІЯ - В МЕЖАХ НОРМИ

E-mail Печать PDF

12-го лютого о 14:03 на "промисловому майдан­чику ДСП "Чорнобиль­ська АЕС", Зона відчуження, сталося часткове руйнування панелей стін та частини легкої покрівлі машинного залу четвертого енергоблоку ЧАЕС. Обвал стався над приміщеннями, які не обслу­говуються. Площа руйнування стано­вить близько 600 кв. м. Жертв та постраждалих немає.

Конструкція не є важливою буді­вельною конструкцією об'єкта «Укриття». Порушень меж та умов без­печної експлуатації згідно із технологіч­ним регламентом об'єкта немає. Змін радіаційної ситуації на промисловому майданчику ЧАЕС, у зоні відчуження зафіксовано не було. Однак цього ж дня всі роботи на об'єкті «Укриття», на території його локальної зони та на монтажній плат­формі НБК були призупинені, персо­нал евакуйований з майданчика до уточнення радіаційної обстановки в зонах проведення робіт.

 

  Проводиться уточнюю­чий радіаційний моніторинг на монтажному майданчику НБК. Будівельно-мон­тажні роботи в період моніторингу не проводяться.

Станом на 14-те лютого змін радіаційної обстановки  не спостерігалося. На ЧАЕС ведуться планові роботи, персонал працює в штатному режимі.

15 лютого 2013 року на майдан­чик ДСП «Чорнобильська АЕС» при­був міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, щоб особисто ознайомитись із ситуа­цією щодо обвалу. У супроводі Голови Державного Агентства із управління Зоною відчуження Володимира Холоші та генерального директора ДСП ЧАЕС Ігоря Грамоткіна міністр оглянув місце руйнування, після чого була проведена нарада щодо роботи комісій із розслідування, організації робіт із відновлення покрівлі та стін, планування заходів, спрямованих на підсилення контролю за станом буді­вельних конструкцій.

Фахівцями будівельної служби Чорнобильської АЕС завершено огляд будівельних конструкцій машзалу в місці часткового руйнування легкої покрівлі. Для поглибленого технічного обстеження та розробки проекту пере­криття до робіт залучено фахівців Науково-дослідного інституту будівель­них конструкцій (НДІБК) та Київського інституту "Енергопроект" (КІЕП).

За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, попередньою причи­ною обрушення на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стало снігове перевантаження.

Згідно з даними Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії радіаційна обстановка в м. Ізмаїл в період з 12.02.13 по теперішній час складає від 11 до 13 мкр/год – тобто без змін.

                                                   Підготував

                                                   Завідувач курсів ЦЗ м.Ізмаїл

                                                   М.П.Юревич

Обновлено 18.03.2013 14:36  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 272 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13877839

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Цивільна оборона РУЙНУВАННЯ НА ЧАЕС. РАДІАЦІЙНА СИТУАЦІЯ - В МЕЖАХ НОРМИ