• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Гражданская оборона РУЙНУВАННЯ НА ЧАЕС. РАДІАЦІЙНА СИТУАЦІЯ - В МЕЖАХ НОРМИ

РУЙНУВАННЯ НА ЧАЕС. РАДІАЦІЙНА СИТУАЦІЯ - В МЕЖАХ НОРМИ

E-mail Печать PDF

12-го лютого о 14:03 на "промисловому майдан­чику ДСП "Чорнобиль­ська АЕС", Зона відчуження, сталося часткове руйнування панелей стін та частини легкої покрівлі машинного залу четвертого енергоблоку ЧАЕС. Обвал стався над приміщеннями, які не обслу­говуються. Площа руйнування стано­вить близько 600 кв. м. Жертв та постраждалих немає.

Конструкція не є важливою буді­вельною конструкцією об'єкта «Укриття». Порушень меж та умов без­печної експлуатації згідно із технологіч­ним регламентом об'єкта немає. Змін радіаційної ситуації на промисловому майданчику ЧАЕС, у зоні відчуження зафіксовано не було. Однак цього ж дня всі роботи на об'єкті «Укриття», на території його локальної зони та на монтажній плат­формі НБК були призупинені, персо­нал евакуйований з майданчика до уточнення радіаційної обстановки в зонах проведення робіт.

 

  Проводиться уточнюю­чий радіаційний моніторинг на монтажному майданчику НБК. Будівельно-мон­тажні роботи в період моніторингу не проводяться.

Станом на 14-те лютого змін радіаційної обстановки  не спостерігалося. На ЧАЕС ведуться планові роботи, персонал працює в штатному режимі.

15 лютого 2013 року на майдан­чик ДСП «Чорнобильська АЕС» при­був міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, щоб особисто ознайомитись із ситуа­цією щодо обвалу. У супроводі Голови Державного Агентства із управління Зоною відчуження Володимира Холоші та генерального директора ДСП ЧАЕС Ігоря Грамоткіна міністр оглянув місце руйнування, після чого була проведена нарада щодо роботи комісій із розслідування, організації робіт із відновлення покрівлі та стін, планування заходів, спрямованих на підсилення контролю за станом буді­вельних конструкцій.

Фахівцями будівельної служби Чорнобильської АЕС завершено огляд будівельних конструкцій машзалу в місці часткового руйнування легкої покрівлі. Для поглибленого технічного обстеження та розробки проекту пере­криття до робіт залучено фахівців Науково-дослідного інституту будівель­них конструкцій (НДІБК) та Київського інституту "Енергопроект" (КІЕП).

За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, попередньою причи­ною обрушення на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стало снігове перевантаження.

Згідно з даними Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії радіаційна обстановка в м. Ізмаїл в період з 12.02.13 по теперішній час складає від 11 до 13 мкр/год – тобто без змін.

                                                   Підготував

                                                   Завідувач курсів ЦЗ м.Ізмаїл

                                                   М.П.Юревич

Обновлено 18.03.2013 14:36  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С 8 по 15 июля в Измаиле родились 6 малышей, 2  девочки и 4  мальчика  (из них 1 двойня)

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 194 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8504371

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Гражданская оборона РУЙНУВАННЯ НА ЧАЕС. РАДІАЦІЙНА СИТУАЦІЯ - В МЕЖАХ НОРМИ