• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Гражданская оборона НЕБЕЗПЕЧНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ

НЕБЕЗПЕЧНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ

E-mail Печать PDF

НЕБЕЗПЕЧНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ

Що потрібно знати людині, аби жити по-сучасному і без шкоди для здоров'я

Сьогодні багато пишуть про те, як несприятливо можуть позначитися на здоров'ї людини телевізори, комп'ютери та СВЧ-печі, а точніше - електромагнітне випромінювання від них. Останнім часом до цих приладів додалися інші технічні новинки: мобільні телефони, іонізатор повітря, рідкокристалічні моні­тори, телефони-комунікатори. Стрімко розвивається науково-технічний про­грес, створюються дива електроніки, щоб полегшити нам життя, зробити його зручнішим і комфортнішим. Але деякі прилади несуть і певну небезпеку.

ЯК ЗАХИСТИТИСЯВІД ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГОВИПРОМІНЮВАННЯ

Запам'ятайте!

Найбільш небезпечні такі прилади: СВЧ-печі, системи «тепла підлога», холодильники «без інею», комп'ютерні монітори та зарядні пристрої.

Помістіть всю перераховану тех­ніку на відстані не менше півтора метра від вашого столу, крісла, дива­на. Не сидіть близько до телевізора при його перегляді.

Якщо поруч з вашою квартирою проходять потужні кабелі або розта­шовані щитки, місце для відпочинку вибирайте на відстані не менше трьох метрів від них. Викличте фахів­ця для заміру рівня випромінювання.

Якщо ви вирішили встановити систему «тепла підлога», дізнайте­ся, яка з них має мінімальне випро­мінювання, після цього купуйте.

По можливості не купуйте холо­дильник «без інею».

Монітори теж випромінюють електромагнітні хвилі. Так як ви прово­дите за ним значну кількість часу, слід подбати про те, щоб модель відпові­дала останнім стандартам безпеки.

Особливу увагу слід приділити роботі з СВЧ-піччю. При покупці не намагайтеся вибирати дуже потужну модель, завжди перевіряйте, наскільки щільно зачиняються дверцята. Не купуйте піч, поки вам не нададуть серти­фікат відповідності основним нормам.

При роботі з СВЧ-піччю дотри­муйтесь кількох нескладних правил, які допоможуть вам уникнути витоку електромагнітного поля:

-     кожен     раз    перевіряйте, наскільки щільно зачинені дверцята;

-     будьте уважні до ущільнення дверцят

 - якщо в них з'являються трі­щини, то електромагнітне поле може «вирватися» назовні.

Підготував:  Викладач курсів ЦЗ м.Ізмаїл В.С.Хімченко

Обновлено 18.05.2013 09:03  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 243 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283798

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Гражданская оборона НЕБЕЗПЕЧНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ