• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Цивільний захист П А М Я Т К А як правильно обладнати пожежний щит

П А М Я Т К А як правильно обладнати пожежний щит

E-mail Печать PDF

Відповідно до положень Закону України «Про пожежну безпеку» Правила пожежної безпеки в Україні є обов’язковими для  виконання всіма центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями (незалежно від  виду їх діяльності та форм власності), посадовими особами та громадянами.

Правила встановлюють загальні  вимоги з пожежної безпеки. Забезпечення  пожежної безпеки є складовою частиною виробничої або іншої діяльності посадових осіб, працівників підприємств та підприємців(П-3.1 ППБ).

Будівлі, споруди, приміщення , технологічні  установки повинні бути забезпечені  первинними засобами  пожежогасіння : вогнегасниками, ящиками з піском, бочками з водою, покривалами з негорючого теплоізоляційного полотна, пожежними відрами, совковими лопатами, пожежним інструментом (гаками, ломами, сокирами тощо), які використовуються для локалізації і ліквідації пожеж у їх початковій стадії розвитку.

Для розміщення первинних засобів  пожежогасіння  у виробничих, складських, допоміжних приміщеннях, будівлях, спорудах, а також на території підприємств, як правило, повинні  встановлюватися спеціальні пожежні щити (стенди).

На пожежних щитах повинні розміщуватися ті первинні засоби гасіння пожежі, які можуть застосовуватися в даному приміщенні, споруді, установці. Пожежні щити та засоби пожежогасіння  повинні бути пофарбовані у червоний колір(п-6.4.11 ППБ).

На пожежних щитах необхідно вказувати їх порядкові номери та номер телефону для виклику  пожежної охорони.  Порядковий номер пожежного щита вказують після літерного індексу  «ПЩ № 1», «телефон виклику пожежної охорони 101» (п-6.4.12ППБ).

До комплекту засобів пожежогасіння , які розміщуються на пожежному щиті слід включати:Вогнегасники-3 шт.,ящик з піском-1 шт., покривало з негорючого теплоізоляційного матеріалу -1 шт., гаки -3 шт., лопати-2 шт., сокири-2шт., ломи-2шт., відра пожежні -2 шт.(п-7 додатку 3 ППБ).

Будівлі та споруди мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння з розрахунку: на 200м2 площі підлоги-один вогнегасник, но не менш ніж 2 вогнегасника на  поверх.

Обновлено 03.06.2014 08:21  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 608 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21317577

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Цивільний захист П А М Я Т К А як правильно обладнати пожежний щит