• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Гражданская оборона П А М Я Т К А як правильно обладнати пожежний щит

П А М Я Т К А як правильно обладнати пожежний щит

E-mail Печать PDF

Відповідно до положень Закону України «Про пожежну безпеку» Правила пожежної безпеки в Україні є обов’язковими для  виконання всіма центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями (незалежно від  виду їх діяльності та форм власності), посадовими особами та громадянами.

Правила встановлюють загальні  вимоги з пожежної безпеки. Забезпечення  пожежної безпеки є складовою частиною виробничої або іншої діяльності посадових осіб, працівників підприємств та підприємців(П-3.1 ППБ).

Будівлі, споруди, приміщення , технологічні  установки повинні бути забезпечені  первинними засобами  пожежогасіння : вогнегасниками, ящиками з піском, бочками з водою, покривалами з негорючого теплоізоляційного полотна, пожежними відрами, совковими лопатами, пожежним інструментом (гаками, ломами, сокирами тощо), які використовуються для локалізації і ліквідації пожеж у їх початковій стадії розвитку.

Для розміщення первинних засобів  пожежогасіння  у виробничих, складських, допоміжних приміщеннях, будівлях, спорудах, а також на території підприємств, як правило, повинні  встановлюватися спеціальні пожежні щити (стенди).

На пожежних щитах повинні розміщуватися ті первинні засоби гасіння пожежі, які можуть застосовуватися в даному приміщенні, споруді, установці. Пожежні щити та засоби пожежогасіння  повинні бути пофарбовані у червоний колір(п-6.4.11 ППБ).

На пожежних щитах необхідно вказувати їх порядкові номери та номер телефону для виклику  пожежної охорони.  Порядковий номер пожежного щита вказують після літерного індексу  «ПЩ № 1», «телефон виклику пожежної охорони 101» (п-6.4.12ППБ).

До комплекту засобів пожежогасіння , які розміщуються на пожежному щиті слід включати:Вогнегасники-3 шт.,ящик з піском-1 шт., покривало з негорючого теплоізоляційного матеріалу -1 шт., гаки -3 шт., лопати-2 шт., сокири-2шт., ломи-2шт., відра пожежні -2 шт.(п-7 додатку 3 ППБ).

Будівлі та споруди мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння з розрахунку: на 200м2 площі підлоги-один вогнегасник, но не менш ніж 2 вогнегасника на  поверх.

Обновлено 03.06.2014 08:21  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 324 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8188939

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Гражданская оборона П А М Я Т К А як правильно обладнати пожежний щит