• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Гражданская оборона Пам'ятка для населення з профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань

Пам'ятка для населення з профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань

E-mail Печать PDF

1.   Обмежте перебування у людних місцях, уникайте користування громадським транспортом, перебування поряд з людьми з ознаками респіраторної інфекції - нежитем, кашлем, почервонілими очима. В місцях скупчення людей необхідно носити чотиришарову марлеву пов'язку або маску.

2.  При появі таких симптомів, як температура, кашель, нежить, порушення функції кишечника та м'язові болі, негайно звертайтесь до лікаря, ретельно виконуйте його призначення, максимально обмежте контакти з оточуючими. В жодному разі не займайтеся самолікуванням. Діагноз хвороби визначає тільки лікар.

3.  Якщо у ваших рідних та близьких виникнуть симптоми застуди або респіраторної інфекції, негайно ізолюйте хворого в окремій кімнаті та контактуйте з ним лише в марлевій масці, викличте лікаря. Мінімізуйте контакти з хворим.

4.   Перед виходом з дому намастіть ніс оксоліновою маззю, кремом або олією. Після повернення додому промивайте ніс та носоглотку водою з додаванням повареної солі та соди.

5.  Мийте руки з милом, особливо після того, як ви кашляли або чхали. У випадку, коли неможливо часто мити руки, користуйтесь спиртовими вологими серветками, які після використання потрібно викинути. Намагайтеся не доторкатись до очей, носа або рота, особливо якщо перебуваєте в громадських місцях.

6.   Частіше провітрюйте приміщення, робіть вологі прибирання не менше двох разів на день.

7.   Ведіть здоровий спосіб життя, при цьому необхідно достатньо спати, правильно харчуватися та зберігати фізичну активність.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 252 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251321

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Гражданская оборона Пам'ятка для населення з профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань