• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Протокол № 11

E-mail Печать PDF

Протокол № 11
проведення позачергового засідання Ізмаїльської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

 

17.06.2016 р.                                                                                                                       м. Ізмаїл

 

Голова: Абрамченко А.В. – міський голова

Присутні: Члени комісії за окремим списком

Запрошені: За окремим списком

На розгляд комісії пропонується 1 питання:

 

1. Про забезпечення виконання заходів щодо профілактики та лікування гострого гастроентероколіту в. М. Ізмаїл.

 

(Доповідали:  Абрамченко А.В, Баткілін С.Л., Любіцин О.Ю., Бубновський М.С.)

Станом на 15.00 17.06.2016 року зафіксовано 68 чоловік з признаками гострого гастроентероколіту, з них 47 дітей.

Симптоми: нудота, блювота, рідкий стілець, висока t до 39C.

З метою профілактики та лікування гострого гастроентероколіту та його ускладнень в м. Ізмаїлі та з урахуванням обговорення,  комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. Визнати дану ситуацію надзвичайною, згідно з п. 2.31. наказу МНС України         № 1400 від 12.12.2012 року «Про затвердження класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій".

2. Начальнику фінансового управління Ізмаїльської міської ради (Вербицькій Т.В.) підготувати пропозиції щодо можливості виділення коштів з резервного фонду міського бюджету в сумі 190,00 тис. грн. (сто дев'яносто п'ять тисяч гривень 00 копійок) на придбання лікарських засобів для профілактики та лікування гострого гастроентероколіту та його ускладнень в м. Ізмаїлі.

2.1. Фінансовому управлінню (Вербицька Т. В.) перерахувати комунальному закладу «Ізмаїльська міська центральна лікарня» з резервного фонду міського бюджету 190,00 тис. грн. (сто дев'яносто п'ять тисяч гривень 00 копійок) на придбання лікарських засобів для профілактики та лікування гострого гастроентероколіту та його ускладнень в м. Ізмаїлі.

2.2. В.о. начальника управління економіки Ізмаїльської міської ради (Оленевій Т.В.):

2.2.1. Розглянути звернення та додані до нього матеріали;

2.2.2. За результатами розгляду звернення, з урахуванням пропозицій фінансового управління Ізмаїльської міської ради підготувати проект рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради придбання лікарських засобів для профілактики та лікування гострого гастроентероколіту та його ускладнень в м. Ізмаїлі.

3. Затвердити перелік препаратів для лікування  хворих профілактики та лікування гострого гастроентероколіту та його ускладнення в стаціонарних закладах (курс лікування в середньому – 5 діб), згідно протоколу сумісного засідання з головними лікарями та міськими спеціалістами  (Додаток 1).

4. Головному лікарю КУ «Ізмаїльська міська центральна лікарня» (Любіцину О.Ю.) терміново організувати додаткові 30 місць у відділенні гінекології та призупинити ремонт у дитячому відділенні та відкрити його до 60 койок.

5. Начальнику управління держпродспожив служби в Ізмаїльському районі (Бубновському М.С.) та в.о. начальника управління економіки Ізмаїльської міської ради (Оленевій Т.В.) перевірити ринки, крупні торговельні сіті та фірми, які розповсюджують продовольчі товари та кулери з водою.                                                          Термін – негайно.

6.  Начальнику управління держпродспожив служби в Ізмаїльському районі (Бубновському М.С.) та в.о. начальника управління економіки Ізмаїльської міської ради (Оленевій Т.В.) заборонити реалізацію квасу на території м. Ізмаїл.

      Термін – негайно.

7. Начальнику управління держпродспожив служби в Ізмаїльському районі (Бубновському М.С.) та начальнику КП «ІПУВКХ» (Белову В.Ф.) щодня брати зразок води на аналіз.

8. Начальнику управління держпродспожив служби в Ізмаїльському районі (Бубновському М.С.) та головному лікарю КУ «Ізмаїльська міська центральна лікарня» (Любіцину О.Ю.) провести роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації щодо профілактики гострого гастроентероколіту для населення м. Ізмаїл.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Баткіліна С.Л.

 

 


Голова  комісії з питань ТЕБ та НС -

Міський голова                                                                                          А.В. Абрамченко

 

 

Секретар комісії  з питань ТЕБ і ЧС                                                     В.В. Мірошніченко

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 228 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13850685

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер