• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Цивільна оборона Протокол № 14 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Протокол № 14 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

E-mail Печать PDF

22.06.2016 р.                                                                                                                       м. Ізмаїл 

Голова: Абрамченко А.В. – міський голова

Присутні: Члени комісії за окремим списком

Запрошені: За окремим списком

На розгляд комісії пропонується 1 питання: 

1. Про виконання заходів щодо ліквідації спалаху на гострі кишкові інфекції, недопущення розповсюдження  та поліпшення стану водопостачання в м. Ізмаїл. 

(Доповідали:  Абрамченко А.В., Чижик О.А., Стоянова І.А., Рекрутюк Н.О.)

Станом на 09.00 21.06.2016 року зафіксовано 538 чоловік з признаками гострого гастроентероколіту.

В стаціонарному лікуванні знаходяться 234 чоловік, з них  125 дорослих та 109 дітей середньої тяжкості.

Симптоми: нудота, блювота, рідкий стілець, висока t до 39C.

По результатам посіву бактеріологічна інфекція не виявлена.

Тяжких хворих на території міста немає.

Зачитано протокольне рішення № 1 від 21.06.2016 р. робочої групи з моніторингу санітарно-епідеміологічної ситуації на території міста Ізмаїла.

Під час роботи групи та враховуючи епідситуацію щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції та подальше виявлення збудників вірусних  інфекцій від хворих та в пробах зовнішнього середовища, надані рекомендації представниками ДРПВІ «Укрпівдендіпроводгосп» та ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області вирішено не проводити гіперхлорування системи водопостачання міста та застосувати сучасний дезінфекційний  засіб «Жавілар Оксі» для подальшої дезінфекції питної води об’єктів та мереж водопостачання   міста.

   Вищевказаний деззасіб містить діоксид хлору, який затверджено позитивними висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 13.06.2014р.                                  № 05.03.02-03/38701, від 16.12.2014р. «№ 05.03.02-0/76064.  Даний засіб має свідоцтво державної реєстрації дезінфекційного засобу. Держсанепідслужби України від 22.12.2014 р. № 05.03.02-08/1097.

Дезінфекційний засіб «Жавілар Оксі» призначений для знезараження питної води при децентралізованому (локальному) водопостачанні, зокрема, знезараження криничної, каптажної, артезіанської, річкової, озерної, ставкової води, води в ізольованих резервуарах (в т.ч. в системах водопостачання залізничних вагонів, річкових, морських і повітряних суднах), в індивідуальних запасах, системах тощо, в т.ч. в умовах надзвичайних ситуацій, а також технічної і технологічної води автономного та технологічного водопостачання, у т.ч. на підприємствах харчової та переробної промисловості.

Дезінфекційний засіб «Жавілар Оксі» має антимікробну дію по відношенню до грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу, бактерій групи кишкової палички, збудників дизентирії, холери, інших кишкових інфекцій тощо), вірусів (Коксаки, ЕСНО, поліомієліту, ентеральних і парентеральних гепатитів, ротавірусів, норовірусів, ВІЛ, грипу типу А, у т.ч. аденовірусів та інших збудників ГРВІ, герпесу, цитомегалії тощо), грибів роду Кандида, дерматофітів, пліснявих грибів. Знищує цисти найпростіших, мікроводорості тощо.

Дезінфекція діоксидом хлору сприяє видаленню та запобігає утворенню біоплівок на внутрішній поверхні труб водорозподільних мереж значної довжини, особливо враховуючи їх незадовільний санітарно-технічний стан.

Керуючись інструкцією щодо застосування засобу для знезараження питної води в локальних системах, затвердженою Державною санітарно-епідеміологічною службою України, буде проводитись очищення системи водопостачання.

В робочих концентраціях засіб не виявляє кумулятивних, гонадотропних, ембіотропних, ембіотоксичних, канцерогенних і тератогенних властивостей.

З метою ліквідації спалаху на гострі кишкові інфекції, недопущення розповсюдження  та поліпшення стану водопостачання в м. Ізмаїл. та з урахуванням обговорення,  комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. Направити пропозиції на розгляд  комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації щодо визначення ситуації надзвичайною регіонального рівня, згідно з п. 2.31. наказу МНС України № 1400 від 12.12.2012 року «Про затвердження класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій".

2. Замінити проведення гіперхлорування на сучасний дезінфекційний  засіб «Жавілар Оксі» для захисту здоров’я населення.

2.  Робочій групі з моніторингу санітарно-епідеміологічної ситуації на території міста Ізмаїл з урахуванням наданих рекомендацій розробити план заходів щодо поліпшення стану водопостачання, водовідведення та проведення дезінфекційних  заходів.

3. Відокремленому підрозділу Ізмаїльський міськрайонний відділ лабораторних досліджень «Одеський обласний лабораторний центр ДСЕС України» надати розрахувати щодо кількості необхідного деззасобу для проведення дезінфекції системи водопостачання КП «ІВУВКГ» на території міста.

4. В.о. начальника фінансового управління Ізмаїльської міської ради (Поповіченко Т.М.) підготувати пропозиції щодо можливості виділення коштів з резервного фонду міського бюджету в сумі 380,00 тис. грн. (двісті дев'яносто тисяч гривень 00 копійок), з них 190,00 тис. грн. (сто дев'яносто тисяч гривень 00 копійок) на придбання лікарських засобів для профілактики та лікування гострого гастроентероколіту та його ускладнень в м. Ізмаїл та 190,00 тис.грн. (сто дев'яносто тисяч гривень 00 копійок) на придбання дезінфекційного засобу «Жавілар Оксі» для знезараження питної води в локальних системах.

4.1. Фінансовому управлінню (Поповіченко Т.М.) перерахувати з резервного фонду міського бюджету:

- комунальному закладу «Ізмаїльська міська центральна лікарня» в сумі 190,00 тис. грн. (сто дев'яносто тисяч гривень 00 копійок) на придбання лікарських засобів для профілактики та лікування гострого гастроентероколіту та його ускладнень в м. Ізмаїл;

- управлінню житлово-комунального господарства в сумі 190,00 тис.грн. (сто дев’яносто тисяч гривень 00 копійок) на придбання дезінфекційного засобу «Жавілар Оксі» для знезараження питної води в локальних системах.

4.2. В.о. начальника управління економіки Ізмаїльської міської ради (Оленевій Т.В.):

4.2.1. Розглянути звернення та додані до нього матеріали;

4.2.2. За результатами розгляду звернення, з урахуванням пропозицій фінансового управління Ізмаїльської міської ради підготувати проект рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради на придбання лікарських засобів для профілактики та лікування гострого гастроентероколіту та його ускладнень в м. Ізмаїл та на придбання дезінфекційного засобу «Жавілар Оксі» для знезараження питної води в локальних системах.

5. Начальнику відділу освіти (Мурашовій О.О.) терміново припинити навчально-виховний процес у позашкільних навчальних закладах.

При стабілізації ситуації почати навчально-виховний процес.

6. Начальнику відділу культури (Лузанову С.А.) терміново припинити навчально-творчий процес у школах естетичного навчання та заборонити проведення культурних, спортивних та масових заходів.

При стабілізації ситуації почати навчально-творчий процес та заходи.

7. Начальнику відділу у справах сімї, молоді та спорту (Мореву О.А.)рекомендувати тимчасово припинити навчально-спортивний процес у спортивних школах на території м. Ізмаїл.

При стабілізації ситуації почати навчально-спортивний процес.

8. Начальнику управління держпродспоживслужби в Ізмаїльському районі (Бубновському М.С.) по закінченню НС перед відкриттям всіх об'єктів ресторанного господарства зобов'язати власників провести дезінфекцію приміщень, звернутися у відділ організації санітарно-гігієнічних досліджень для проведення обстеження, перевірити наявність харчових продуктів (якість, терміни придатності) і співробітникам пройти медичну комісію.

9. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою. 


Голова  комісії з питань ТЕБ та НС -

Міський голова                                                                                          А.В. Абрамченко 

Секретар комісії  з питань ТЕБ і ЧС                                                     В.В. Мірошніченко

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 214 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13833408

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Цивільна оборона Протокол № 14 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій