• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Гражданская оборона Протокол № 15 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Протокол № 15 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

E-mail Печать PDF

23.06.2016 р.                                                                                                                       м. Ізмаїл

 Голова: Абрамченко А.В. – міський голова

Присутні: Члени комісії за окремим списком

Запрошені: За окремим списком

На розгляд комісії пропонується 1 питання: 

1. Про виконання заходів щодо ліквідації спалаху на гострі кишкові інфекції, недопущення розповсюдження  та поліпшення стану водопостачання в м. Ізмаїл. 

(Доповідали:  Абрамченко А.В., Абашев Р.А.)

Станом на 07.00 23.06.2016 року зафіксовано 588 чоловік з признаками гострого гастроентероколіту, з них дітей 335.

В стаціонарному лікуванні знаходяться 221 чоловік, з них  119 дорослих та 102 дітей середньої тяжкості.

Симптоми: нудота, блювота, рідкий стілець, висока t до 39C.

По результатам посіву бактеріологічна інфекція не виявлена.

Тяжких хворих на території міста немає.

Зачитано протокольне рішення № 2 від 22.06.2016 р. робочої групи з моніторингу санітарно-епідеміологічної ситуації на території міста Ізмаїла.

Міський голова Абрамченко А.В.виказав велику подяку заслуженому лікар України, доктору медичних наук, професору Національного медичного університету ім. Богомольця в Києві, громадському діячу Богомолець Ользі Вадимівні за надання місту безкоштовних медикаментів та міському голові м. Одеса Труханову Генадію Леонідовичу за надання місту безкоштовних паків з водою.

Міський голова Абрамченко А.В.проінформував населення, що овочі та фрукти, які продаються в «Таврія-В», завозяться з м. Одеси та безпечні для здоров’я населення міста.

Зазначено, що ціну на бутильовану воду вдалося знизити до оптимального рівня.

З усіх свердловин КП «ІВУВКГ» взяті аналізи проб води.

Робочою групою розробляється план заходів щодо поліпшення  стану водопостачання та проведення дезінфекційних заходів водопровідних споруд та мереж  м. Ізмаїл та  сіл Матроска та Броска.

Міський голова Абрамченко А.В. оголосив про можливе зняття з міста Ізмаїл статусу надзвичайної ситуації з 28.06.2016 р., по рекомендаціям т.в.о. Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головного державного санітарного лікаря України Протаса С.В.

З метою ліквідації спалаху на гострі кишкові інфекції, недопущення розповсюдження  та поліпшення стану водопостачання в м. Ізмаїл та з урахуванням обговорення,  комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. Начальнику УТ та СЗН (Рудак А.В.) завозити лікувальні заклади бутильовану воду ємкістю 1,5 літру та за зробити по домовий обхід усіх людей похилого віку.

2. В.о. начальника управління економіки Ізмаїльської міської ради (Оленевій Т.В.):

- запросити директорів або їх представників ринків та всіх об’єктів ресторанного хазяйства на наступне позачергове засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбудеться сесійній залі 24.06.2016 р. о 09.00;

- продовжувати проведення моніторингу об’єктів торгівлі щодо цінової політики бутильованної води.

3. В.о. начальника управління економіки Ізмаїльської міської ради (Оленевій Т.В.) та начальнику Ізмаїльського відділу поліції ГУ НП України в Одеській області    (Суржику О.В) продовжити тримати всі ринки, місця вуличної торгівлі, всі об’єкти ресторанного хазяйства закритими.

4. Начальнику Ізмаїльського прикордонного загону (Зуб В.П.) та начальнику Ізмаїльського відділу поліції ГУ НП України в Одеській області (Суржику О.В) продовжити блокувати доступ людей до стоячої води та обмежувати доступ людей до прибережної зони на території м. Ізмаїл.

5. Головному лікарю КУ «ІМЦЛ» (Любіцину О.Ю.), головному лікарю КУ «Ізмаїльська центральна районна лікарня Ізмаїльського району» (Садковському О.В.) та головному лікарю КУ «Дунайська басейнова лікарня на водному транспорті» (Вербі А.І.):

- здійснити оплату праці медичних працівників лікувально-профілактичних установ, задіяних у лікуванні гострого гастроентероколіту, як медичний персонал, який працює в умовах інфекційного режиму, згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики та Міністерство охорони здоров'я України від 05.10.2005 р. № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення»;

- провести виплату медичному персоналу, що працює в умовах інфекційного режиму, за переробку місячної норми робочого часу, святкових вихідних днів.

6. Начальнику ІМРВ ГУ ДСНС України в Одеській області (Плешу О.М.) згорнути в приміщеннях ОШ № 9 обладнання для прийому хворих (дорослих).

7. Начальнику КП «ІВУВКГ» (Белову В.Ф.) підготуватися до застосування засобу для знезараження питної води в локальних системах.

8. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

 


Голова  комісії з питань ТЕБ та НС -

Міський голова                                                                                          А.В. Абрамченко

 

 

Секретар комісії  з питань ТЕБ і ЧС                                                     В.В. Мірошніченко

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 188 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8239739

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Гражданская оборона Протокол № 15 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій