• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Цивільна оборона Протокол № 16 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Протокол № 16 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

E-mail Печать PDF

24.06.2016 р.                                                                                                                       м. Ізмаїл 

Голова: Абрамченко А.В. – міський голова

Присутні: Члени комісії за окремим списком

Запрошені: За окремим списком

На розгляд комісії пропонується 1 питання: 

1. Про виконання заходів щодо ліквідації спалаху на гострі кишкові інфекції, недопущення розповсюдження  та поліпшення стану водопостачання в м. Ізмаїл. 

(Доповідали:  Абрамченко А.В., Абашев Р.А.)

Станом на 07.00 23.06.2016 року зафіксовано 635 чоловік з признаками гострого гастроентероколіту, з них дітей 370.

В стаціонарному лікуванні знаходяться 205 чоловік, з них  78 дорослих та 127 дітей середньої тяжкості.

Симптоми: нудота, блювота, рідкий стілець, висока t до 39C.

Тяжких хворих на території міста немає.

Зачитано протокольне рішення № 3 від 23.06.2016 р. робочої групи з моніторингу санітарно-епідеміологічної ситуації на території міста Ізмаїла.

Міський голова Абрамченко А.В. розповів усім директорам або їх представникам ринків та всіх об’єктів ресторанного хазяйства, як відбудеться процес відкриття об’єктів харчування в м. Ізмаїл.

Зачитано текст прохання для розгляду на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації питання «Про виділення з обласного резервного фонду фінансової допомоги в розмірі 5 млн. грн. ( п’яти мільйонів гривень 00 копійок) на заходи, пов'язані з придбанням лікарських препаратів, питної води, засобів знезараження систем водопостачання, свердловин, вигрібних ям, систем зливової каналізації і відкритих водойм».

Заслухана інформація щодо ситуації навколо несанкціонованого скидання стічних вод за територію колишнього заводу «Еталон» (додається).

З метою ліквідації спалаху на гострі кишкові інфекції, недопущення розповсюдження  та поліпшення стану водопостачання в м. Ізмаїл та з урахуванням обговорення,  комісія  

ВИРІШИЛА:

1. Начальнику відділу з ПНС та ЦЗН, МР та ВПО (Вєлєву М.М.) терміново підготувати та направити звернення з проханням для розгляду на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації питання «Про виділення з обласного резервного фонду фінансової допомоги в розмірі 5 млн. грн. ( п’яти мільйонів гривень 00 копійок) на заходи, пов'язані з придбанням лікарських препаратів, питної води, засобів знезараження систем водопостачання, свердловин, вигрібних ям, систем зливової каналізації і відкритих водойм».

2. Начальнику УТ та СЗН (Рудак А.В.):

- розвозити бутильовану воду ємкістю 1,5 літру багатодітним сім’ям від 3-х дітей та більше;

- контролювати стан лежачих хворих на дому похилого віку.

3. В.о. начальника управління економіки Ізмаїльської міської ради (Оленевій Т.В.) та начальнику Ізмаїльського відділу поліції ГУ НП України в Одеській області    (Суржику О.В):

- продовжити тримати всі ринки, місця вуличної торгівлі, всі об’єкти ресторанного хазяйства закритими;

- продовжувати проведення моніторингу об’єктів торгівлі щодо цінової політики бутильованної води.

4. Начальнику Ізмаїльського прикордонного загону (Зуб В.П.) та начальнику Ізмаїльського відділу поліції ГУ НП України в Одеській області (Суржику О.В) продовжити блокувати доступ людей до стоячої води та обмежувати доступ людей до прибережної зони на території м. Ізмаїл.

5. Начальнику інспекції з благоустрою міста (Лапшиній М.І) проводити моніторинг відвідування населенням стоячих водоймів та прибережної зони р. Дунай.

6. Начальнику Ізмаїльської установи виконання покарань управління державної пенітенціарної служби України в Одеській області (Дмитренко О.М.):

- терміново посилити медичний нагляд за особами, які перебувають в установі та за тими, які утримуються в установі;

- терміново обмежити доступ до установи цивільних осіб;

- надати розрахунки потреби питної води.

7. Начальнику відділу з ПНС та ЦЗН, МР та ВПО (Вєлєву М.М.) терміново розмістити на веб-сайті міста, в усіх СМІ та на телебаченні інформацію для населення щодо особистої гігієни та правил використання питної води.

8. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою. 


Голова  комісії з питань ТЕБ та НС -

Міський голова                                                                                          А.В. Абрамченко 

Секретар комісії  з питань ТЕБ і ЧС                                                     В.В. Мірошніченко

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 288 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13738891

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Цивільна оборона Протокол № 16 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій