• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Гражданская оборона Протокол № 21 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Протокол № 21 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

E-mail Печать PDF

08.07.2016 р.                                                                                                                       м. Ізмаїл

 

Голова: Абрамченко А.В. – міський голова

Присутні: Члени комісії за окремим списком

Запрошені: За окремим списком

На розгляд комісії пропонується 1 питання:

 

1. Про виконання заходів щодо ліквідації спалаху на гострі кишкові інфекції, недопущення розповсюдження та поліпшення стану водопостачання в м. Ізмаїл.

 

(Доповідали:  Абрамченко А.В., Абашев Р.А., Лапшина М.І.)

Міський голова Абрамченко А.В. зачитав лист голови Ізмаїльської райдержадміністрації Стойкової В.П. щодо перевірки земель Бросківської сільської ради (за межами населеного пункту) в районі об’їзної дороги на паромну переправу (з фотографіями стоків в природному яру з міського зливостоку біля колишньої території заводу «Еталон») (додається).

Міський голова Абрамченко А.В. звернув увагу на те, що в аналізах проб води свердловин, які розташовані на території колишнього заводу «Еталон» станом на 18.06.2016 р. присутні загальні колі форми та Е.coli (додається).

Начальник інспекції з благоустрою міста Ізмаїл Лапшина М.І. зауважила, що на території м. Ізмаїл зафіксовано 47 відомчих свердловин. На 08.07.2016 р. робоча група обстежила 20 з них та надала інформацію щодо обстеження локальних джерел водоспоживання суб'єктів господарювання, на території яких є свердловини (додається).

Головний лікар КУ «ІМЦЛ» Любіцин О.Ю. доповів, що на сьогодні зробили щеплення від гепатиту А біля 90 дорослих та 50 дітей.

З метою ліквідації спалаху на гострі кишкові інфекції, недопущення розповсюдження та поліпшення стану водопостачання в м. Ізмаїл, з метою посилення заходів щодо попередження виникнення і розповсюдження серед населення міста Ізмаїл захворювань та з урахуванням обговорення,  комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. Начальнику відділу з ПНС та ЦЗН, МР та ВПО (Вєлєву М.М.) терміново підготувати та направити звернення з проханням для розгляду голови Ізмаїльської райдержадміністрації питання «Щодо проведення перевірки Некрасівського та Броськівського полігонів на скидання рідких побутових відходів».

 2. Начальнику управління держпродспоживслужби в Ізмаїльському районі (Бубновському М.С.):

- проводити моніторинг та контроль дослідження відомчих свердловин на території м. Ізмаїл;

Термін – постійно

- направити приписи власникам відомчих свердловин щодо встановлення додаткового крану для відбору води на аналіз;

Термін – терміново

3. Робочій групі по проведенню перевірок відомчих свердловин продовжити обстеження відомчих свердловин та надати інформацію щодо результатів їх перевірок.

Термін – на наступне позачергове засідання

 Ізмаїльської комісії з питань ТЕБ та НС

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 


Голова  комісії з питань ТЕБ та НС -

Міський голова                                                                                          А.В. Абрамченко 

Секретар комісії  з питань ТЕБ і ЧС                                                     В.В. Мірошніченко

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 252 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283805

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Гражданская оборона Протокол № 21 проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій