• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Служба порятунку
Служба порятунку

Ізмаїльські рятувальники ліквідовували умовну пожежу на території слідчого ізолятора

E-mail Печать PDF

На території Ізмаїльського слідчого ізолятора відбулися тактико-спеціальні навчання вогнеборців 3-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області та персоналу об’єкту.

Навчання для особового складу розпочались із ознайомлення з оперативно-тактичною характеристикою цього об’єкта, визначення особливостей ведення оперативних дій, способів та методів ліквідації надзвичайної ситуації на даному об’єкті тощо.

 Далі, відповідно до плану навчань, було імітовано пожежу, яка виникла на подвір’ї слідчого ізолятора. Першими на боротьбу з вогнем стали вогнеборці добровільної пожежної дружини об’єкта, паралельно повідомивши Службу порятунку «101». На момент прибуття бійців ДСНС умовне полум’я поширилось на площу близько 2 кв.м. Прибувши на місце події, рятувальники приступили до ліквідації уявної пожежі.

Подібні заходи є надзвичайно важливими не лише для вогнеборців, аби ті відпрацювали свої дії, але й для персоналу. Адже спостерігаючи за діями професіоналів, працівники об’єкту навчаються, як правильно діяти при ймовірній загрозі.

Подробнее...
 

Служба порятунку «101»: в Головному управлінні ДСНС України в Одеській області працює «телефон довіри»

E-mail Печать PDF

Керівництвом ГУ ДСНС України в Одеській області вживається ряд профілактичних заходів щодо запобігання зловживанню співробітниками своїм службовим становищем та порушенню вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Для громадян створено «Телефон довіри» (048)724-57, за яким вони можуть звернутися у випадку виявлення фактів зловживань працівниками Головного управління ДСНС України наданими їм повноваженнями. 

Ізмаїльський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області

 

Спільний рейд по сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах

E-mail Печать PDF

Рятувальники м. Ізмаїл схвильовані трагедією, яка сталася 1 липня у с. Чорне Окнянського району, де під час пожежі у житловому будинку загиблі 4 дівчинки. Матерів 2000 та 1996 р.н. на момент пожежі не було вдома вони знаходились на подвір’ї у стані алкогольного сп’яніння.

 Загинули дві доньки 2017 р.н. та 2018 р.н. однієї жінки та ще дві дівчинки, також 2017 р.н. та 2018 р.н. іншої матері. Тому, 03 липня співробітники ДСНС спільно з представниками Ізмаїльського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей провели спільний рейд по сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Бо, як свідчить статистика, саме ці категорії найчастіше стають жертвами пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Співробітники ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на території м. Ізмаїл з 20 сім’ями, в яких проживають 45 неповнолітніх дітей щодо правил пожежної безпеки при експлуатації електричних, газових приладів,нагадали правила безпечної поведінки на воді та наголосили на недопущенні відвідування ставків самостійно без нагляду дорослих. «Пильнуйте, щоб до рук Вашої дитини не потрапили сірники, запальнички, отруйні речовини та невідомі предмети» - звернулась до батьків провідний фахівець Ізмаїльського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області Гошкодер Наталія.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, Служба Порятунку 101 закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

Подробнее...
 

Чтобы жатва прошла без потерь

E-mail Печать PDF

На территории Измаильского района и всей Одесской области проходит зерноуборочная кампания. Чтобы жатва прошла без потерь, спасатели напоминают о необходимости соблюдения противопожарных мероприятий в местах сбора, переработки и хранения зерновых. Об этом сообщила инспектор  Измаильского ГРО ГУ ГСЧС Украины в Одесской области Наталья Гошкодер.

Как отметили в ведомстве, чаще всего причинами возникновения пожаров во время уборочной кампании является неосторожное обращение с огнем, выжигание стерни, а также нарушение правил эксплуатации машин и агрегатов.

С целью предупреждения возникновения пожаров и возгораний на хлебных массивах с 17 июня в области проводятся информационно-профилактические мероприятия по обеспечению надлежащего состояния пожарной безопасности и подготовки сельхозпредприятий.

26 июня сотрудники Измаильского районного отдела ГУ ГСЧС Украины в Одесской области обследовали поля сельхозпредприятий, которые находятся на территории  Сафьянского сельского совета и провели профилактические беседы с работниками агропромышленного комплекса по соблюдению правил пожарной безопасности во время подготовки и проведения уборочной компании.

Подробнее...
 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м.ІЗМАЇЛА

E-mail Печать PDF

Як поводитися під час пожежі: основні правила 

Пожежа у приміщенні

- побачивши задимлення чи загорання – викличте пожежно-рятувальну службу "101" або повідомте людей поза будівлею про пожежну небезпеку;

- якщо ви прокинулись від шуму пожежі і запаху диму, не сідайте в ліжку, а скотіться з нього прямо на підлогу;

- до дверей приміщення слід повзти підлогою під хмарою диму, але не відчиняти двері відразу;

Подробнее...
 


Страница 1 из 4

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З 14 по 21 жовтня у м. Ізмаїл народилися 11 малюків, з них 4 дівчинки та 7 хлопчика

 

Сейчас 245 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9005204

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Служба порятунку