• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Служба спасения
Служба спасения

В ИЗМАИЛЬСКОМ СОУПЕ УЧИЛИСЬ ЭВАКУИРОВАТЬСЯ В СЛУЧАЕ ПОЖАРА

E-mail Печать PDF

Во вторник, 3 апреля, в стенах Самоорганизующегося учебного пространства состоялась встреча между учениками СОУП и представителями Измаильской государственной пожарно-спасательной части №20, которые провели лецию на тему поведения во время пожаров и технологии предотвращения их появления. На встрече также присутствовали студенты Измаильского госуниверситета и учащиеся Измаильского профессионально-технического училища №38.

Ведущие специалисты Измаильского горайонного отдела ГУ ГСЧС Украины в Одесской области Наталья Гошкодер и Анна Подаруева, а также пожарный спасатель ДПРЧ №20 Максим Непритворный рассказали, как вести себя в случае возникновения пожара. Так, в частности, ребята разобрали модели поведения в общественных местах и дома в зависимости от типа очага возгорания, его месторасположения, высоты здания и многих других важных обстоятельств.

Подробнее...
 

Безпечний відпочинок

E-mail Печать PDF

Культові споруди належать до пожежнонебезпечних будівель і є об’єктами з масовим перебуванням людей, де використовується відкритий вогонь, тому 30 березня 2018 року рятувальники ДСНС спільно з працівником поліції провели ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування, аби свято залишило лише приємні спогади.

Приближается Пасха, спасатели ГСЧС проводят ряд мероприятий по обеспечению безопасности граждан во время празднования, чтобы праздник оставил только приятные воспоминания. Особое внимание спасатели уделили состоянию электрохозяйства и приборов отопления, путям эвакуации граждан, противопожарному водоснабжению, исполнению правил безопасности при пользовании свечами и открытым огнем, наличию в зданиях огнетушителей. Священнослужителям церквей разъяснен порядок действий в случае возникновения пожара и вручены листовки с основными правилами пожарной безопасности. Кроме того, сотрудники ГСЧС напомнили, как правильно использовать огнетушители, а также следить за их исправностью.

Подробнее...
 

День відкритих дверей для майбутніх випускників в Ізмаїльському МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області

E-mail Печать PDF

15.03.2018 року на базі Ізмаїльського міськрайонного відділу ГУ ДСНС україни в Одеській області було проведено День відкритих дверей, метою якого було зацікавити ліцеїстів Ізмаїльського воєнно-морського ліцею службою ДСНС, професією з великої букви «Рятувальник». Цей захід складався з двох частин:теоретичної, де співробітники ДСНС ознайомили майбутніх випускників з Вищими навчальними закладами цивільного захисту України, напрямками та спеціальностями, які можна здобути у цих закладах та плюсами, які отримує курсант при проходженні навчання, а саме: якісна освіта європейського рівня, сучасна навчальна база, лабораторії, бібліотеки, забезпечення форменим одягом і взуттям, безоплатні комфортні умови проживання у курсантському гуртожитку, безкоштовне триразове харчування в їдальні інституту, медичне обслуговування впродовж усього навчання, сучасна спортивна база для заняття спортом і проведення дозвілля, обов’язкова виплата грошового забезпечення, працевлаштування гарантоване; та практичної - співробітники 20-ї державної пожежно-рятувальної частини продемонстрували хлопцям реально функціонуючі зразки пожежної техніки, аварійно-рятувальних засобів, провели майстер-клас зі швидкісного одягання і влаштували показові виступи реагування на надзвичайні ситуації, наочно показавши свої навички в справі порятунку людей.

Подробнее...
 

Подворові обходи мешканців Ізмаїла та Ізмаїльського району

E-mail Печать PDF

У звязку із погіршенням погодних умов і значним зниженням температури повітря співробітники ДСНС продовжують подворові обходи мешканців Ізмаїла та Ізмаїльського району. Так, 02 березня 2018 року була проведена профілактично-розяснювальна робота серед мешканців с. Утконосівка Ізмаїльського району. Метою цього заходу є нагадування правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних приладів та користуванні пічним опаленням для того, щоб запобігти виникнення пожеж, травмуванню та загибелі людей.

Співробітники ДСНС охопили більше 100 мешканців населеного пункту. Всім громадянам було вручено листівки з протипожежної тематики.

Подробнее...
 

Рятувальники Ізмаїла - серед майбутніх випускників

E-mail Печать PDF

Вибір професії в житті кожної людини має величезне значення. Це вибір життєвого шляху, вибір долі. Це вибір, який робить кожен в юнацькому віці. Саме тому рятувальники Ізмаїла проводять профорієнтаційну роботу серед майбутніх випускників навчальних закладів. 22 лютого рятувальники завітали до ЗОШ № 1, 2, 11 I-III ступенів м. Ізмаїл. Аби зацікавити учнів службою ДСНС, вогнеборці розповідали, що цю професію обіймають люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх, люди, які незважаючи ні на що готові кинутися на допомогу.                          

Рятувальник – це захисник, який завжди приходить на допомогу, рятує, забезпечує кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих. Але щоб стати справжнім рятувальником, необхідно вступити до вищих навчальних закладів системи Державної служби з надзвичайних ситуацій, а їх в Україні три: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності і Національний університет цивільного захисту України у м. Харкові. Співробітники ДСНС довели інформацію до присутніх щодо умов вступу, напрямків підготовки та спеціальностей. Особливу увагу звернули на те, що у ДСНС є і посади для дівчат.

Подробнее...
 


Страница 1 из 3

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   9 по 16апреля  в Измаиле родились 9 малышей, 3  девочки и 6 мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 317 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5824298

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Служба спасения