• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Служба порятунку Служба порятунку Навчальна евакуація у Ізмаїльській ЗОШ № 10

Навчальна евакуація у Ізмаїльській ЗОШ № 10

E-mail Печать PDF

27 жовтня у загальноосвітній школі I-III ступенів № 10 м. Ізмаїл відбулось практичне відпрацювання евакуаційних заходів, яке запобігає виникненню паніки, а також забезпечує організацію учнів та працівників в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.  

Усі ми знаємо про те, що вогонь може бути другом людини або її ворогом. Особливо небезпечні пожежі в громадських приміщеннях, зокрема у школі, де одночасно перебуває багато людей. Тому актуальними є відпрацювання дій з евакуації із задимленого приміщення. Навчальна евакуація у Ізмаїльській ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 розпочалася із сигналу тривоги «Увага всім. Пожежа». Учні, одягнувши ватно-марлеві пов’язки разом із педагогічним і обслуговуючим персоналом школи через кілька евакуаційних виходів вийшли на вулицю у безпечне місце.

Школа вклалася в нормативний час для даного навчального закладу - евакуація тривала 3 хвилини 35секунд. Після прибуття на місце тимчасової евакуації, вчителі провели перекличку учнів по класних журналах і доповіли про кількість евакуйованих дітей начальнику штабу Цивільного захисту. Самостійно було евакуйоване 587 учнів, 30 вчителів і 24 чоловік обслуговуючого персоналу. Рятувальники прибули на місце умовної пожежі, не порушивши показників. Співробітники ДСНС за допомогою трьохколінної драбини врятували 12 учнів із приміщення школи, а також ліквідували умовну пожежу в гардеробній.

Рятувальники ознайомили учнів із причинами виникнення та правилами поведінки під час пожежі, ще раз нагадали правила пожежної безпеки у побуті.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 657 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16251572

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Служба порятунку Служба порятунку Навчальна евакуація у Ізмаїльській ЗОШ № 10