• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Служба порятунку Служба порятунку Рятувальники Ізмаїла - серед майбутніх випускників

Рятувальники Ізмаїла - серед майбутніх випускників

E-mail Печать PDF

Вибір професії в житті кожної людини має величезне значення. Це вибір життєвого шляху, вибір долі. Це вибір, який робить кожен в юнацькому віці. Саме тому рятувальники Ізмаїла проводять профорієнтаційну роботу серед майбутніх випускників навчальних закладів. 22 лютого рятувальники завітали до ЗОШ № 1, 2, 11 I-III ступенів м. Ізмаїл. Аби зацікавити учнів службою ДСНС, вогнеборці розповідали, що цю професію обіймають люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх, люди, які незважаючи ні на що готові кинутися на допомогу.                          

Рятувальник – це захисник, який завжди приходить на допомогу, рятує, забезпечує кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих. Але щоб стати справжнім рятувальником, необхідно вступити до вищих навчальних закладів системи Державної служби з надзвичайних ситуацій, а їх в Україні три: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності і Національний університет цивільного захисту України у м. Харкові. Співробітники ДСНС довели інформацію до присутніх щодо умов вступу, напрямків підготовки та спеціальностей. Особливу увагу звернули на те, що у ДСНС є і посади для дівчат.

Випускників зацікавило те, що після закінчення вищих навчальних закладів ДСНС їм гарантоване працевлаштування. Також учням був продемонстрований відеоролик про вищі навчальні заклади та побажання молодих фахівців, які є випускниками цих закладів.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 301 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13876485

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Служба порятунку Служба порятунку Рятувальники Ізмаїла - серед майбутніх випускників