• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Служба порятунку Служба порятунку Запобігти. Врятувати. Допомогти

Запобігти. Врятувати. Допомогти

E-mail Печать PDF

 - Так звучить гасло рятувальників України. Але саме ЗАПОБІГТИ є найважливішим, адже попередити біду завжди легше ніж її здолати. Тому рятувальники постійно проводять профілактичні заходи, спілкуються з людьми та нагадують їм правила пожежної та особистої безпеки.

15 серпня на базі Ізмаїльського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей були проведені практично-показові заходи для персоналу та вихованців на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. За участю патрульної поліції і бригади швидкої медичної допомоги  були відпрацьовані дії кожної служби від якої залежить життя людини під час виникнення надзвичайних ситуацій. Сьогодні ми показали особливості роботи рятувальників. Одним із етапів спільних навчань є ознайомлення дітей з пожежно-рятувальною  технікою і озброєнням. Вихованці і педагогічний колектив центру удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій. Вони перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя у майбутньому.

Наостанок рятувальники продемонстрували дітям технічні можливості пожежного автомобілю. Діти із захопленням спостерігали, як рятувальники прокладають рукавну лінію, гасять умовну пожежу тощо. А потім школярам представилася можливість відчути себе справжнім рятувальником. Хлопці та дівчата наперебій приміряли пожежні каски, тримали у руках пожежні стволи.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 279 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16530426

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Служба порятунку Служба порятунку Запобігти. Врятувати. Допомогти