• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Служба порятунку Служба порятунку Спільний рейд по сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах

Спільний рейд по сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах

E-mail Печать PDF

Рятувальники м. Ізмаїл схвильовані трагедією, яка сталася 1 липня у с. Чорне Окнянського району, де під час пожежі у житловому будинку загиблі 4 дівчинки. Матерів 2000 та 1996 р.н. на момент пожежі не було вдома вони знаходились на подвір’ї у стані алкогольного сп’яніння.

 Загинули дві доньки 2017 р.н. та 2018 р.н. однієї жінки та ще дві дівчинки, також 2017 р.н. та 2018 р.н. іншої матері. Тому, 03 липня співробітники ДСНС спільно з представниками Ізмаїльського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей провели спільний рейд по сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Бо, як свідчить статистика, саме ці категорії найчастіше стають жертвами пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Співробітники ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на території м. Ізмаїл з 20 сім’ями, в яких проживають 45 неповнолітніх дітей щодо правил пожежної безпеки при експлуатації електричних, газових приладів,нагадали правила безпечної поведінки на воді та наголосили на недопущенні відвідування ставків самостійно без нагляду дорослих. «Пильнуйте, щоб до рук Вашої дитини не потрапили сірники, запальнички, отруйні речовини та невідомі предмети» - звернулась до батьків провідний фахівець Ізмаїльського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області Гошкодер Наталія.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, Служба Порятунку 101 закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 211 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13915311

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Служба порятунку Служба порятунку Спільний рейд по сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах