• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Служба порятунку Служба порятунку Тактико-спеціальні навчання на території Ізмаїльської міської центральної лікарні

Тактико-спеціальні навчання на території Ізмаїльської міської центральної лікарні

E-mail Печать PDF

Співробітниками ДСНС проводиться цілеспрямована робота з підвищення рівня пожежної безпеки з масовим перебуванням людей. Систематично проводяться профілактичні заходи, зокрема інструктажі, практичні навчання та тренування з евакуації людей, дій при виявленні загоряння до прибуття пожежних підрозділів. Особлива увага приділяється медичним закладам, адже за доволі короткий термін приміщення лікувального закладу повинні покинути не тільки персонал та пацієнти, що можуть самостійно пересуватися але й люди, які з різних причин обмежені у самостійних рухах. Тому рятувальники м. Ізмаїл провели тактико-спеціальні навчання на території Ізмаїльської міської центральної лікарні. За тактичним задумом сталася пожежа в хірургічному відділенні у палаті № 3, де знаходяться хворі. Працівники лікарні відразу повідомили про це за номером 101.

На місце надзвичайної події виїхало 3 одиниці спеціальної техніки (2 автоцистерни, 1 автодрабина) і 12 чоловік особового складу. Рятувальники провели оперативне розгортання та гасіння умовної пожежі, а також евакуювали з будівлі людей, які не змогли вибратися самостійно.

По завершенню навчань заступник начальника 20-ї ДПРЧ Вадим Борчану наголосив, що об'єкт за своїми параметрами не з простих, тому він наголосив на тому, щоб до прибуття підрозділів ДСНС всі працівники лікарні чітко виконували свої обов’язки у разі виникнення надзвичайної ситуації і допомагали в евакуації хворих.

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 290 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22016214

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Служба порятунку Служба порятунку Тактико-спеціальні навчання на території Ізмаїльської міської центральної лікарні