• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Військкомат інформує Ізмаїльський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує:

Ізмаїльський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує:

E-mail Печать PDF

Ізмаїльський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує: 

1. Формування роти охорони при Ізмаїльському об’єднаному міському військовому комісаріаті.

            На виконання рішення Міністерства оборони України та з метою організації охорони найбільш важливих об’єктів міста Ізмаїл при виникненні збройних протистоянь та надходженні відповідного розпорядження розгортається рота охорони при Ізмаїльському ОМВК, яка підпорядковується військовому комісару.

Особовий склад роти охорони, у разі розгортання роти охорони, включається до складу ЗСУ та має правовий статус військовослужбовців з поширенням на них всіх прав, пільг, соціальних гарантій та фінансових виплат, які встановленні чинним законодавством для військовослужбовців ЗСУ, озброюється стрілецьким озброєнням та забезпечується обмундируванням.

На цей час здійснюється комплектування цього підрозділу на добровільній основі, з військовозобов’язаним прибувшим до військкомату проводиться бесіда, направляється на проходження медичного огляду, уточнюються його особисті дані, визначається на якій посаді він буде проходити службу та записуються його прізвище до списків роти охорони з видачею мобілізаційного розпорядження.

Ті військовозобов’язані, які були відібрані для проходження служби в роті охорони не підлягають відправленню для проходження служби по мобілізації в інші міста.

Призначення особового складу здійснюється з числа військовозобов’язаних запасу всіх категорій. Інші військовозобов’язані запасу, які не висловили бажання бути зарахованими до складу роти охорони призначаються до інших команд якими комплектуються частини Прикордонних військ та військові частини Одеської області без їхньої згоди.

Подібні підрозділи утворюються також і в інших містах Одеської області та взагалі по всій країні.

Основним завданням для роти охорони є:

- охорона будівель військкомату, органів місцевого самоврядування, важливих об’єктів та комунікацій міста;

- боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, антидержавними незаконно утвореними збройними формуваннями та мародерами;

- підтримання безпеки та правопорядку;

            Розпорядженням військового комісару Одеського ОВК визначений склад організаційного ядра роти охорони (офіцери – 6 чоловік, сержанти – 4 чоловіки) з якими буде укладений контракт строком на 5 років служби у військовому резерві.

Фінансове і матеріальне забезпечення заходів, пов'язаних із проходженням служби у військовому резерві, здійснюється за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України для Міністерства оборони України, а саме виплата грошового забезпечення під час проходження зборів, виплата одноразового грошового заохочення, забезпечення військовою формою одягу, тощо.

 

2. Формування загонів оборони при Ізмаїльському об’єднаному міському військовому комісаріаті.

На виконання рішення Президента України про створення системи оборони на території всіх адміністративно-територіальних одиницях районного значення на базі Ізмаїльського ОМВК продовжується формування загонів оборони з числа військовозобов’язаного населення всіх категорій, які будуть застосовані тільки в разі відкритої агресії виключно в межах адміністративно-територіальних одиниць, де вони створені.

Формується п’ять загонів оборони.

Особовий склад загонів оборони, у разі їх застосування (шляхом призову по мобілізації за отриманням директиви на формування загонів оборони), включається до складу ЗСУ та має правовий статус військовослужбовців з поширенням на них всіх прав, пільг, соціальних гарантій та фінансових виплат, які встановленні чинним законодавством для військовослужбовців ЗСУ та озброюється стрілецьким озброєнням.

Основним завданням для загонів оборони є:

- охорона органів місцевого самоврядування, важливих об’єктів та комунікацій;

- виконання завдань комендантської служби;

- розгортання та несення служби на блокпостах;

- боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, антидержавними незаконно утвореними збройними формуваннями та мародерами;

- підтримання безпеки та правопорядку у місті та районі;

- організація руху опору та (або) партизанських загонів – у разі захоплення противником території району.

Створюються три загони оборони міста з числа військовозобов’язаних міста та два загони оборони Ізмаїльського району з числа військовозобов’язаних селищ району.

Комплектування загонів оборони здійснюється офіцерами, прапорщиками, сержантами та солдатами запасу без врахування військово-облікових спеціальностей (ВОС від 003 до 999), віком від 18 до 60 років. Для залучення громадян призовного віку від 18 до 25 років, які не проходили військову службу, на комплектування загонів оборони, в мирний час укладаються короткострокові контракти на проходження служби у військовому резерві.

Дозволяється включати у склад загонів оборони на добровільній основі громадян, які за станом здоров’я були визнані непридатними до військової служби в мирний час та обмежено здатними до військової служби у військовий час.

В загони оборони не призначаються військовозобов’язані, які вже призначені для комплектування інших військових частин. 

3. Поновлення на військовому обліку громадян, які були зняти з військового обліку за віком.

З метою надання громадянам України можливості реалізувати своє конституційне право щодо захисту Вітчизни з 01.04.2014 вступив в дію Закон України, в якому збільшено граничний вік перебування у запасі для рядового, сержантського, старшинського складу, жінок, молодшого та старшого офіцерського складу до 60 років. (До 01.04.2014 року на військовому обліку перебували: солдати до 40 років, сержанти до 45 років, прапорщики до 50 років, молодший офіцерський склад до 50 років, старший офіцерський склад (майор, підполковник) до 55 років).

Поновленням громадян на військовому обліку здійснювати за добровільною згодою громадян на підставі заяви, висновків медичного огляду та записом у військово-облікові документи. 

4. Пропозиції для проходження військової служби за контрактом.

            На цей час Ізмаїльським ОМВК проводиться робота щодо комплектування наступних частин з числа військовозобов’язаних а також призовників:

            - для участі в АТО, у складі батальйонів територіальної оборони шляхом укладання короткострокового контракту, який можливо розірвати по закінченню особливого періоду.

- військової частини А2372 с. Лощинівка Ізмаїльського району. Розмір грошового забезпечення від 2500 до 4350 грн. в залежності від посади, військового звання, вислуги років та інше. Контракт заключається на 3 роки для солдат та 5 років для сержантів, вік з 18 до 40 років.

- військової частини А2643 с. Лощинівка Ізмаїльського району. Розмір грошового забезпечення від 2400 до 4200 грн. в залежності від посади, військового звання, вислуги років та інше. Контракт заключається на 3 роки для солдат та 5 років для сержантів, вік з 18 до 40 років.

В наявності є одна цивільна вакантна посада: начальник медичного пункту – фельдшер (чоловік або жінка), грошове забезпечення – 2500 грн., обов’язково мати медичну освіту.

            - також у військовий комісаріат періодично надходять заявки щодо комплектування військових частин як Одеської так і інших областей та міст України (Миколаївської, Харківської, Запорізької, Івано-Франківської та інших). З великою кількістю різних посад та з можливістю укладання як повного так і короткострокового контракту. 

Обов’язкова вимога – проходження медичної комісії з визначення придатності до служби в ЗСУ. Посади, які потребують комплектуванню, можливо дізнатися за довідковими телефонами вказаними нижче. 

За довідковою інформацією звертатися за телефонами: 5-51-75, 5-51-70 або 097.528-28-63 та 050.030-60-21 (начальник відділення Ізмаїльського ОМВК майор КОВАЛЬ В’ячеслав Олексійович).

Або здійснення особистого візиту за адресою: м. Ізмаїл, вул. Кулікова 31-А,  кабінет № 18, 2-й поверх Ізмаїльського військкомату (при собі мати військово-обліковий документ). 

Покладаємось на Ваш патріотизм, любов до рідного краю, намагання захистити своїх рідних та свої домівки. 

 

Військовий комісар Ізмаїльського ОМВК: майор  НЕЙКО А.В.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 226 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13907955

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Військкомат інформує Ізмаїльський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує: